Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 20:45 | DEKAN | Ďáblická klička Věčná žízeň FC VET | 11. | 0:6 k. |
Po 30.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Bílý lev CF VET | 10. | 1:3 |
Po 23.5.22 | 17:45 | ZABEH | Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET | 9. | 9:5 |
Po 16.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Bakera VET | 8. | 1:0 |
Po 2.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Křídla Ďáblic VET A Věčná žízeň FC VET | 6. | 3:0 |
Po 25.4.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 5. | 3:2 |
Po 11.4.22 | 19:15 | KORAB | Zlatý krysy FC Věčná žízeň FC VET | 4. | 0:1 |
Po 4.4.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Partizan Praha VET | 3. | 6:0 k. |
Po 28.3.22 | 19:15 | MOTO1 | Nemesis VET Věčná žízeň FC VET | 2. | 6:0 k. |
Po 21.3.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Kliďas SFC | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křídla Ďáblic VET A | 10 | 8 | 2 | 0 | 44:10 | 18 |
2. | Bakera VET | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:11 | 14 |
3. | Kliďas SFC | 10 | 6 | 1 | 3 | 39:31 | 13 |
4. | Ďáblická klička | 10 | 6 | 0 | 4 | 40:30 | 12 |
5. | Nemesis VET | 10 | 4 | 4 | 2 | 34:27 | 12 |
6. | Věčná žízeň FC VET | 10 | 6 | 0 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 10 | 4 | 1 | 5 | 32:32 | 9 |
8. | Zlatý krysy FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 27:28 | 8 |
9. | Vyprahlo FC VET | 10 | 3 | 1 | 6 | 40:52 | 7 |
10. | Eukaryota 2.LKW VET | 10 | 1 | 3 | 6 | 20:28 | 5 |
11. | Partizan Praha VET | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:60 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Věčná žízeň FC VET | 7. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 5.4.22 | 19:15 | MOTO1 | Felix club super Defect SUP (SVL1A) |
Út 5.4.22 | 20:30 | MOTO1 | Zmanipulovanci Tatran Válec (HL5C) |
Čt 28.4.22 | 18:00 | HRAB1 | JIP FC SUP Traktor Humus SUP A (SVL3C) |
Čt 28.4.22 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super VV Vokra SV (SVL1A) |
Čt 2.6.22 | 18:15 | HANSP | DHI Mořský panny (HL8F) |
Čt 2.6.22 | 19:30 | HANSP | Kopanda team FC Tuscarora 03 (HL7H) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bruckner Ludvík | 8 | 5 |
Čipera Jan | 4 | 0 |
Damašek Kamil | 3 | 0 |
Ducháček Pavel | 2 | 0 |
Fuchsa Filip | 7 | 0 |
Havránek Ondřej | 6 | 1 |
Hodík Jan | 4 | 0 |
Iliev Stanislav | 2 | 0 |
Kirbl Tomáš | 8 | 0 |
Králíček Tomáš | 6 | 4 |
Matějka Zdeněk | 3 | 0 |
Mikuš Zdeněk | 6 | 1 |
Šmerda Zbyněk | 6 | 3 |
Vajdl Zdeněk | 6 | 0 |