Ne 18.9.22 15:00 P3 Potíže Inter Urus   (HL7L)
Ne 18.9.22 16:15 P3 Pornolištičky Sigma Churpos TJ   (HL7J)
Ne 18.9.22 17:30 P3 Uragan Hajduk Hůrka A   (HL3D)
Ne 4.12.22 17:30 P1 Slawoj Břevnov Sokol Suchdol TJ VET   (VL3D)
Ne 4.12.22 18:45 P1 Boží bojovníci Karambola FC   (HL8L)
Ne 4.12.22 20:00 P1 Drny FC Atomovej brouk B   (HL5I)

29. 11. 22 20:30 MOTO4 Gladiators Beroun Torpedo Ohrobec SKA 11. 5:4 (2:1)
Rychlé utkání se spoustou šancí na obou stranách. Dlouho měli navrch brankáři, ale v posledních minutách se strhla přestřelka. Tomáš Nykl
Gladiators Beroun Torpedo Ohrobec SKA
Antonín Joska – Josef Hejna, Adam Kuchař, Jan Majer, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Radek Žižka, Zdeněk Žižka vs Marek Němec – David Eppert, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka
55. David Eppert
22. 11. 22 19:15 SCBEC A.G.Č.V. Torpedo Ohrobec SKA 8. 6:0 k.
15. 11. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Steve 10. 7:3 (3:1)
Klidný zápas, ve kterém bylo Torpedo lepší a zaslouženě vyhrálo. Jakub Plechšmíd
Torpedo Ohrobec SKA Steve
Ladislav Nezbeda – David Eppert, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Slavomír Trepera
57. Slavomír Trepera
8. 11. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Warrior MAC 9. 1:4 (1:1)
Hostům trvalo dlouho, než ovládli zápas, rozhodlo až několik posledních minut. Dušan Melíšek
Torpedo Ohrobec SKA Warrior MAC
Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Eppert, Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Nikolas Salašovič, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Vejražka vs Martin Bouška – Daniel Borodáč, Martin Fürst, Petr Hošek, Jonáš Janda, Tomáš Komm, Milan Šivic, Josef Sysel, Vladyslav Yerkhov
11. OG 16., 59. Vladyslav Yerkhov
57. Petr Hošek
60. Martin Fürst
25. 10. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Viki team 7. 2:4 (0:3)
Hosté uspěli zejména díky střelecké produktivitě během prvního poločasu. Torpedu se přes závěrečný tlak a šance vyrovnat nepodařilo. Remíza by ale byla asi spravedlivější. Jan Kehár
Torpedo Ohrobec SKA Viki team
Ladislav Nezbeda – David Cicala, David Eppert, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Štefánek vs Jiří Brzybohatý – Viktor Doleček, Lukáš Gottwald, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Bohuslav Matys, Lukáš Srb, Sebastian Vávra, David Veselý
32. Filip Šmied
38. Jiří Semotán
22. Bohuslav Matys
23. Sebastian Vávra
26., 60. David Veselý
18. 10. 22 20:45 HANSP La Famiglia Torpedo Ohrobec SKA 6. 2:2 (0:2)
Opatrné utkání, které skončilo dělbou bodů. Milan Husák
La Famiglia Torpedo Ohrobec SKA
Marian Krajč – Marián Drahoš, Vojtěch Obhlídal, Tomáš Runštuk, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Marek Němec – Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Nikolas Salašovič, Filip Šmied, Jan Štefánek, Michal Suchánek
32. Marián Drahoš
40. Jan Zuna
27. Michal Suchánek
28. Jan Štefánek
11. 10. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Real TIDE XXL 5. 1:3 (0:1)
Bezproblémový zápas. Patočka
Torpedo Ohrobec SKA Real TIDE XXL
Ladislav Nezbeda – David Cicala, David Eppert, Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ondřej Měska, Nikolas Salašovič, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Jiří Bouše – Jiří Bouše ml., Michal Sajler, Matěj Soucha, Adam Vološin, Marek Vošta
60. Michal Suchánek 13., 55. Matěj Soucha
54. Adam Vološin
4. 10. 22 19:15 MOTO1 Torolka Torpedo Ohrobec SKA 4. 6:12 (3:6)
Utkání hrané pro oko diváka, naprosto bez obran. Hosté byli lepší v zakončení a zaslouženě vyhráli. Milan Šebek
Torolka Torpedo Ohrobec SKA
Jan BunganičPavel Čermák, Robert Fišer, Milan Flanderka, Jakub Hořák, Petr Matějka, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Ladislav Nezbeda – David Cicala, David Eppert, Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ondřej Měska, Marek Opočenský, Nikolas Salašovič, Filip Šmied
45. Lukáš Kačena
27. 9. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Scarface AC 3. 7:0 (6:0)
Hosté dorazili bez střídání a na velkém hřišti vůbec nechytili začátek. Torpedo si za dvacet minut vytvořilo pohodlný náskok a pak už si ho jen hlídalo. Sergey Greshnyakov
Torpedo Ohrobec SKA Scarface AC
Ladislav Nezbeda – David Cicala, David Eppert, Lukáš Kačena, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Roman Procházka – Adam Douda, Štěpán Gregor, Lubomír Horák, Zdeněk Jemelík, Martin Plevka
1., 10., 12., 19., 51. Jan Vejražka
15. Jan Štefánek
18. David Eppert
20. 9. 22 19:15 MOTO1 Pavilon 8 AHC Torpedo Ohrobec SKA 2. 2:8 (2:4)
Jasné vítězství hostů, kteří se sice rozjížděli pomaleji, ale po zahřátí jasně dominovali. Marek Prosický