St 21.9.22 19:00 P3 Sváteční mančaft Black Fellaz FC   (HL7F)
St 21.9.22 20:15 P3 Demínka B Pražský axiom   (HL8F)
Po 7.11.22 18:15 ARIT Harum Praha Éro SK   (HL7B)
Po 7.11.22 19:30 ARIT VV Vokra VV Flamengo CR VET   (VL1A)
Po 7.11.22 20:45 ARIT F3N FC B Nekopnem si FC   (HL6A)

29. 11. 22 20:15 P1 Steve Warrior MAC 11. 0:1 (0:1)
Warriors byli celý zápas lepší a těsný výsledek je pouze zásluhou brankáře domácích. Steve se celý zápas snažil a postup hostům nedal zadarmo. David Kocman
Steve Warrior MAC
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Slavomír Trepera vs Martin Bouška – Daniel Borodáč, Daniel Dvořák, Martin Fürst, Petr Hošek, Jonáš Janda, Adam Kasal, Tomáš Komm, David Řezáč, Milan Šivic, Josef Sysel, Vladyslav Yerkhov
16. Vladyslav Yerkhov 59. Daniel Borodáč
15. 11. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Steve 10. 7:3 (3:1)
Klidný zápas, ve kterém bylo Torpedo lepší a zaslouženě vyhrálo. Jakub Plechšmíd
Torpedo Ohrobec SKA Steve
Ladislav Nezbeda – David Eppert, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Slavomír Trepera
57. Slavomír Trepera
8. 11. 22 19:00 P1 Steve A.G.Č.V. 9. 5:2 (5:1)
Svižné utkání, ve kterém domácí ze začátku ukázali svou kombinační převahu a do poločasu si vytvořili rozhodující náskok. Zdeňka Kabeláčová
Steve A.G.Č.V.
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Vincent Sylvain Guilmart, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Bastien Lizé, Slavomír Trepera vs Jan Sochor – Jiří Bruštík, Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Filip Klaban, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Petr Toman
2. Slavomír Trepera
10., 23. Bastien Lizé
28. Vincent Sylvain Guilmart
30. Filip Hrbek
3. Jiří Hendrich ml.
42. Vojtěch Jelínek
1. 11. 22 19:00 METE2 Viki team Steve 8. 4:2 (2:2)
Ofenzivní, kombinační zápas. První poločas vyrovnaný, poté už byli lepší hosté. Martin Jedlička
Viki team Steve
Jiří Brzybohatý – Vilém Brunclík, Roman Čížek, Viktor Doleček, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Bohuslav Matys, Sebastian Vávra, David Veselý vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl
5. Seit Kasymbekov
17., 34., 48. Bohuslav Matys
6. Petr Exner
28. Jan Hájek
25. 10. 22 19:00 P1 Steve La Famiglia 7. 3:2 (1:2)
Pohledné, vyrovnané utkání. Domácí byli šťastnější v koncovce. Kamil Kohout
Steve La Famiglia
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Martin Kuča, Jan Laibl, Bastien Lizé, Slavomír Trepera vs Marian Krajč – Marián Drahoš, Vojtěch Obhlídal, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
18. Slavomír Trepera
35. Jan Laibl
46. Martin Kuča
7. Jakub Sochor
20. Jan Zuna
18. 10. 22 19:00 P1 Real TIDE XXL Steve 6. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí měli víc šancí. Václav Tejml, Slavomír Giertli
Real TIDE XXL Steve
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Marek Vošta vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Martin Kuča, Jan Laibl, Slavomír Trepera
6. Michal Soucha
29., 43. Matěj Soucha
53. Filip Hrbek
57. Petr Exner
11. 10. 22 19:00 P1 Steve Torolka 5. 2:6 (1:3)
Domácí bojovali až do konce, porážce ale nezabránili. David Kocman
Steve Torolka
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Bastien Lizé, Slavomír Trepera vs Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Milan Flanderka, Jakub Hořák, Petr Matějka, Lubor Matras, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
44. Pavel Čermák
4. 10. 22 19:00 P1 Scarface AC Steve 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 9. 22 19:00 P1 Steve Pavilon 8 AHC 3. 3:3 (3:1)
Utkání dvou různých poločasů. Hosté se chytili až po přestávce a po dvou dorážkách zaslouženě vyrovnali. Ševčík
Steve Pavilon 8 AHC
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Slavomír Trepera, Slavomír Trepera ml. vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Mário Momčilov, Antonín Novák, Lukáš Rob, Štěpán Široký, David Tukora, Radek Vondráček
5., 25. Slavomír Trepera
21. Slavomír Trepera ml.
8., 41. Radek Vondráček
36. Michal Knotek
20. 9. 22 19:00 P1 Yellow Dildos A Steve 2. 8:3 (3:3)
Hezký zápas vyhráli domácí. Steve držel krok v prvním poločase, pak mu došly síly. Nerad
Yellow Dildos A Steve
Daniel Mareš – Matěj Blahůt, Michael Hodan, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Martin Novák, Karel Schneider vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Slavomír Trepera