Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 20:15 | METE2 | Pavilon 8 AHC Viki team | 11. | 4:8 |
Út 15.11.22 | 19:00 | METE2 | Viki team Yellow Dildos A | 10. | 0:5 |
Út 8.11.22 | 19:00 | METE1 | Gladiators Beroun Viki team | 9. | 3:6 |
Út 1.11.22 | 19:00 | METE2 | Viki team Steve | 8. | 4:2 |
Út 25.10.22 | 19:15 | MOTO1 | Torpedo Ohrobec SKA Viki team | 7. | 2:4 |
Út 18.10.22 | 19:00 | METE2 | Viki team A.G.Č.V. | 6. | 4:1 |
Út 11.10.22 | 19:00 | METE1 | Viki team Warrior MAC | 5. | 3:4 |
Út 4.10.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia Viki team | 4. | 1:4 |
Út 27.9.22 | 19:00 | METE1 | Viki team Real TIDE XXL | 3. | 4:2 |
Út 20.9.22 | 19:00 | METE2 | Torolka Viki team | 2. | 2:3 |
Út 13.9.22 | 19:00 | METE2 | Viki team Scarface AC | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warrior MAC | 11 | 9 | 2 | 0 | 41:17 | 20 |
2. | Yellow Dildos A | 11 | 9 | 1 | 1 | 59:23 | 19 |
3. | Viki team | 11 | 9 | 0 | 2 | 42:27 | 18 |
4. | Real TIDE XXL | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:42 | 14 |
5. | Gladiators Beroun | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:43 | 11 |
6. | La Famiglia | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:21 | 9 |
7. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:39 | 9 |
8. | Steve | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:38 | 9 |
9. | Pavilon 8 AHC | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:40 | 9 |
10. | A.G.Č.V. | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:37 | 7 |
11. | Torolka | 11 | 3 | 0 | 8 | 31:40 | 6 |
12. | Scarface AC | 11 | 0 | 1 | 10 | 18:73 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 5.10.22 | 18:00 | LITVI | Klika CFA SUP Domácí potřeby SUP (SVL3C) |
St 5.10.22 | 19:15 | LITVI | Demoliční četa Swag Martin Fenin (HL6G) |
Čt 27.10.22 | 18:15 | HANSP | Korunka Běchovice FK Real Hagrid CF (HL5G) |
Čt 27.10.22 | 19:30 | HANSP | Tohle není hokej? Orange Predators B (HL5F) |
St 7.12.22 | 18:00 | KORAB | Credit Praha FC Strašnická šlechta (HL7G) |
St 7.12.22 | 19:15 | KORAB | Valícíse Kojoti Periferie United (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brunclík Vilém | 10 | 9 |
Brzybohatý Jiří | 6 | 0 |
Čížek Adam | 4 | 0 |
Čížek Roman | 3 | 2 |
Doleček Viktor | 10 | 0 |
Fejfar Martin | 2 | 0 |
Fichtner Tomáš | 1 | 0 |
Gottwald Lukáš | 7 | 6 |
Jakubec Radim | 9 | 1 |
Kasymbekov Seit | 11 | 9 |
Králíček Jan | 4 | 0 |
Matys Bohuslav | 9 | 5 |
Meduna Dan | 2 | 0 |
Srb Lukáš | 7 | 5 |
Vávra Sebastian | 7 | 3 |
Veselý David | 2 | 2 |
Vyhnal Tomáš | 7 | 0 |