Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 14.12.22 | 19:00 | MIKU2 | Ramutant CF Bylo nás pět plus jedna | 11. | 0:6 k. |
Po 5.12.22 | 20:15 | ZABEH | Tajfun AC Bylo nás pět plus jedna | 2. | 1:3 |
Po 28.11.22 | 18:00 | HRAB2 | Lužinýýý Boys Bylo nás pět plus jedna | 9. | 1:3 |
St 23.11.22 | 20:30 | SANC1 | Bylo nás pět plus jedna Pivovar Moucha FC | 10. | 4:1 |
St 16.11.22 | 20:15 | P1 | Bylo nás pět plus jedna Dejnámbůra FC | 3. | 4:3 |
Po 7.11.22 | 17:45 | MIKU2 | Bylo nás pět plus jedna Kelímci 3.FC | 8. | 7:1 |
St 2.11.22 | 17:30 | ARIT | Golden Kouty FC Bylo nás pět plus jedna | 7. | 4:1 |
Po 24.10.22 | 20:45 | CESMI | Bylo nás pět plus jedna Celý Chodov tančí | 6. | 3:11 |
St 19.10.22 | 20:30 | SANC1 | Bylo nás pět plus jedna Umělci z Prahy | 5. | 2:6 |
Po 3.10.22 | 20:30 | STER3 | Alténa ST Bylo nás pět plus jedna | 4. | 0:2 |
St 14.9.22 | 19:30 | HANSP | Bylo nás pět plus jedna Squadra Azzurra | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Celý Chodov tančí | 11 | 9 | 1 | 1 | 72:34 | 19 |
2. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:31 | 16 |
3. | Pivovar Moucha FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:31 | 15 |
4. | Squadra Azzurra | 11 | 7 | 1 | 3 | 49:42 | 15 |
5. | Golden Kouty FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 51:30 | 14 |
6. | Umělci z Prahy | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:31 | 9 |
7. | Kelímci 3.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:50 | 9 |
8. | Dejnámbůra FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 36:39 | 8 |
9. | Tajfun AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:42 | 8 |
10. | Lužinýýý Boys | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:52 | 7 |
11. | Alténa ST | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:34 | 6 |
12. | Ramutant CF | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.9.22 | 18:00 | HRAB1 | Netopýr TFC UNYP´s Blazers (HL7D) |
Út 6.9.22 | 19:15 | HRAB1 | PFC Kodymka Folprecht 1.FC VET (VL3A) |
Út 4.10.22 | 19:15 | MOTO1 | Torolka Torpedo Ohrobec SKA (HL3B) |
Út 4.10.22 | 20:30 | MOTO1 | Zmanipulovanci Blaženka spiders (HL4B) |
Út 25.10.22 | 19:15 | MOTO1 | Torpedo Ohrobec SKA Viki team (HL3B) |
Út 25.10.22 | 20:30 | MOTO1 | Zmanipulovanci Trops 1.SK (HL4B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chylík Jakub | 7 | 3 |
Faměra Jakub | 9 | 5 |
Faměra Martin | 5 | 5 |
Kožíšek Peter | 4 | 0 |
Krpata Vojtěch | 10 | 6 |
Maslen Filip | 7 | 2 |
Pípal Ondřej | 10 | 3 |
Staňo Pavel | 1 | 2 |
Turbák Dominik | 8 | 0 |
Vereb Richard | 4 | 0 |
Verner Adam | 6 | 0 |
Vodička Daniel | 7 | 5 |