Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 14.12.22 | 19:00 | MIKU4 | Tajfun AC Dejnámbůra FC | 11. | 4:6 |
Po 12.12.22 | 20:45 | DEKAN | Lužinýýý Boys Dejnámbůra FC | 7. | 2:5 |
St 7.12.22 | 17:30 | ARIT | Dejnámbůra FC Kelímci 3.FC | 6. | 4:6 |
Po 5.12.22 | 20:15 | MIKU1 | Dejnámbůra FC Alténa ST | 2. | 0:6 k. |
Čt 1.12.22 | 18:15 | BECH | Golden Kouty FC Dejnámbůra FC | 5. | 2:2 |
Po 28.11.22 | 18:00 | HRAB3 | Ramutant CF Dejnámbůra FC | 9. | 0:4 |
St 23.11.22 | 19:00 | MIKU3 | Dejnámbůra FC Squadra Azzurra | 10. | 5:6 |
St 16.11.22 | 20:15 | P1 | Bylo nás pět plus jedna Dejnámbůra FC | 3. | 4:3 |
St 9.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Dejnámbůra FC Pivovar Moucha FC | 8. | 3:4 |
St 5.10.22 | 19:15 | STER2 | Dejnámbůra FC Celý Chodov tančí | 4. | 2:3 |
St 14.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Dejnámbůra FC Umělci z Prahy | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Celý Chodov tančí | 11 | 9 | 1 | 1 | 72:34 | 19 |
2. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:31 | 16 |
3. | Pivovar Moucha FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:31 | 15 |
4. | Squadra Azzurra | 11 | 7 | 1 | 3 | 49:42 | 15 |
5. | Golden Kouty FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 51:30 | 14 |
6. | Umělci z Prahy | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:31 | 9 |
7. | Kelímci 3.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:50 | 9 |
8. | Dejnámbůra FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 36:39 | 8 |
9. | Tajfun AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:42 | 8 |
10. | Lužinýýý Boys | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:52 | 7 |
11. | Alténa ST | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:34 | 6 |
12. | Ramutant CF | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 13.10.22 | 18:00 | SCBEC | J.R.Club B Sean team B (HL7H) |
Čt 13.10.22 | 19:15 | SCBEC | Real Hagrid CF Černý koně TMK (HL5G) |
Čt 13.10.22 | 20:30 | SCBEC | Ďáblice FK Holota FC (HL6H) |
Čt 17.11.22 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Ol´school Fellas BK (HL6I) |
Čt 17.11.22 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A Orange Predators B (HL5F) |
Čt 17.11.22 | 20:30 | KORAB | RP U Zábranských Šachta UK SUP (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Goll Miloslav | 8 | 0 |
Hrstka Václav | 8 | 0 |
Jíša Jan | 5 | 3 |
Kubásek Jaroslav | 7 | 10 |
Lambl David | 9 | 3 |
Lauber Michal | 1 | 0 |
Lysczas Václav | 9 | 0 |
Mandík Vladimír | 1 | 1 |
Mankovický Petr | 6 | 11 |
Pála Jan | 9 | 2 |
Pechar Zdeněk | 3 | 0 |
Procházka David | 9 | 4 |
Velíšek Jan | 8 | 2 |
Volf Pavel | 1 | 0 |