Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Paradentol 1990 SUP | 11. | 9:0 |
Pá 25.11.22 | 20:45 | HOSTI | Tučňáci SUP A Čechie 12° SUP | 7. | 5:3 |
Po 21.11.22 | 19:00 | MIKU1 | Javorák plus Tučňáci SUP A | 3. | 2:6 |
Po 14.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Stýbla Ďáblic SUP Tučňáci SUP A | 10. | 0:6 k. |
Út 8.11.22 | 17:45 | ZABEH | Tučňáci SUP A Santa Dominica SUP | 9. | 3:5 |
Út 1.11.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Tučňáci SUP A | 8. | 3:5 |
Po 17.10.22 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Tučňáci SUP A | 6. | 6:9 |
Út 11.10.22 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A | 5. | 1:5 |
Po 3.10.22 | 19:15 | STER3 | Tučňáci SUP A Lucián FC SUP | 4. | 3:0 |
Út 20.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Tučňáci SUP A Kickers 1990 ČFC | 2. | 10:4 |
Po 5.9.22 | 19:30 | DEKAN | VSK MFF UK Praha SUP Tučňáci SUP A | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučňáci SUP A | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:26 | 20 |
2. | Javorák plus | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:26 | 17 |
3. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:35 | 13 |
4. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:36 | 12 |
5. | VSK MFF UK Praha SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:26 | 11 |
6. | Santa Dominica SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:34 | 11 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:30 | 11 |
8. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:28 | 11 |
9. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:36 | 9 |
10. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 49:58 | 8 |
11. | Čechie 12° SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:45 | 8 |
12. | Paradentol 1990 SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:60 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 14.9.22 | 17:30 | ARIT | Gambrinus VH Tuscarora 03 (HL6G) |
St 14.9.22 | 18:45 | ARIT | Zkama FC Cerveza 18.FC (HL6G) |
St 14.9.22 | 20:00 | ARIT | Debakl FC Youngsters FC A (HL2B) |
Po 7.11.22 | 18:15 | HANSP | Dvacítka Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
Po 7.11.22 | 19:30 | HANSP | Sanitka AS Orgasmico L.S.D. (HL6A) |
Po 7.11.22 | 20:45 | HANSP | Weekend Warriors FC Domácí potřeby A (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Milan | 2 | 0 |
Buneš Martin | 2 | 1 |
Burget Petr | 1 | 3 |
Houdek Martin | 7 | 0 |
Hrubeš Karel | 8 | 9 |
Husák Milan | 10 | 4 |
Janďourek Karel | 1 | 0 |
Jeníček Jiří | 7 | 1 |
Kopecký Jiří | 5 | 3 |
Kopecký Libor | 9 | 8 |
Kubálek Radko | 1 | 0 |
Malypetr Jan | 10 | 18 |
Podhorský Roman | 10 | 6 |
Rod Michal | 4 | 5 |
Tůma Petr | 9 | 0 |