Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.22 | 19:00 | MIKU4 | Tučňáci SUP A Čechie 12° SUP | 11. | 5:5 |
Po 6.6.22 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Javorák plus | 4. | 5:2 |
Út 31.5.22 | 19:15 | HRAB2 | Kickers 1990 ČFC Tučňáci SUP A | 10. | 3:8 |
Po 23.5.22 | 19:00 | MIKU3 | Prohibice FKK SUP Tučňáci SUP A | 9. | 2:12 |
Po 16.5.22 | 19:00 | MIKU3 | Tučňáci SUP A Jawa-Suprtechno A | 8. | 10:2 |
Po 9.5.22 | 19:00 | MIKU4 | Radouč FC B Tučňáci SUP A | 7. | 1:11 |
Út 3.5.22 | 19:30 | BECH | Tučňáci SUP A Starci na chmelu SUP B | 6. | 4:8 |
Po 25.4.22 | 19:00 | MIKU3 | Rokoska SUP Tučňáci SUP A | 5. | 2:1 |
Po 4.4.22 | 19:00 | MIKU2 | Stýbla Ďáblic SUP Tučňáci SUP A | 3. | 0:7 |
Po 28.3.22 | 19:00 | MIKU4 | Tučňáci SUP A Bílý lev CF SUP | 2. | 14:0 |
Út 22.3.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Tučňáci SUP A | 1. | 2:11 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 9 | 1 | 1 | 72:25 | 19 |
2. | Rokoska SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 36:11 | 19 |
3. | Tučňáci SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 88:27 | 17 |
4. | Čechie 12° SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:29 | 16 |
5. | Javorák plus | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:24 | 14 |
6. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:41 | 10 |
7. | Radouč FC B | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:41 | 9 |
8. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:35 | 8 |
9. | Bítovská SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:50 | 8 |
10. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:58 | 7 |
11. | Bílý lev CF SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:73 | 3 |
12. | Prohibice FKK SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:52 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 12.5.22 | 19:30 | DEKAN | Inter Ohradní Real TIDE XXL (HL2B) |
Čt 12.5.22 | 20:45 | DEKAN | No madam ! B Chrontodont ARV (HL7G) |
Čt 26.5.22 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Gaučáci FC (VL2B) |
Čt 26.5.22 | 18:15 | DEKAN | Baletní kroužek Marná snaha VET (VL4E) |
Čt 9.6.22 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Deko VET (VL2B) |
Čt 9.6.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Damned CF SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Buneš Martin | 1 | 1 |
Burget Petr | 8 | 14 |
Hájek Vladimír | 8 | 4 |
Hrubeš Karel | 6 | 8 |
Husák Milan | 9 | 2 |
Janďourek Karel | 9 | 4 |
Jeníček Jiří | 4 | 2 |
Jirák Robert | 2 | 0 |
Kočí Jan | 5 | 9 |
Kopecký Jiří | 1 | 0 |
Kopecký Libor | 8 | 14 |
Kubálek Radko | 1 | 0 |
Malypetr Jan | 6 | 12 |
Podhorský Roman | 10 | 2 |
Rod Michal | 6 | 12 |
Smolák Pavel | 1 | 0 |
Tůma Petr | 9 | 3 |