Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.22 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP | 11. | 1:3 |
Čt 9.6.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Damned CF SUP | 10. | 3:6 |
Čt 2.6.22 | 18:15 | DEKAN | Retro Tamu Pua Stará Garda SUP | 9. | 2:4 |
Čt 19.5.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Veget FC SUP | 8. | 1:4 |
Čt 12.5.22 | 18:15 | DEKAN | Kbelák FC SUP Stará Garda SUP | 7. | 9:1 |
Čt 5.5.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Domácí potřeby SUP | 6. | 4:4 |
Čt 28.4.22 | 17:00 | DEKAN | Jawa-Suprtechno B Stará Garda SUP | 5. | 0:6 k. |
Čt 21.4.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP | 4. | 5:1 |
St 13.4.22 | 19:30 | DEKAN | Gente supvet Stará Garda SUP | 3. | 1:0 |
Čt 31.3.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Super Naděje B | 2. | 1:4 |
Čt 24.3.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Zelená liška TJ SUP A | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:23 | 22 |
2. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 50:12 | 20 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:20 | 17 |
4. | Kbelák FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:32 | 15 |
5. | Super Naděje B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
6. | Gente supvet | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
7. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:37 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:44 | 7 |
10. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:59 | 6 |
11. | Retro Tamu Pua | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:43 | 4 |
12. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 3.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Notorkros FK Serval KPKS (HL4C) |
Út 3.5.22 | 20:15 | MIKU2 | Prohibice FKK SUP Radouč FC B (SVL2A) |
Út 24.5.22 | 19:00 | METE1 | Pivušky FC VET Estudiantes VET B (VL3B) |
Út 24.5.22 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Saens 1.FC A (HL2B) |
Út 14.6.22 | 19:00 | METE1 | Radouč FC B Stýbla Ďáblic SUP (SVL2A) |
Út 14.6.22 | 20:15 | METE1 | Pyramidáři Athletico KMF (HL8D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dražan František | 6 | 1 |
Geist Tomáš | 1 | 1 |
Horáček Václav | 3 | 1 |
Hosnedl Tomáš | 1 | 2 |
Houf Dušan | 9 | 0 |
Hušek Petr | 8 | 3 |
Jaroš Tomáš | 10 | 1 |
Jurásek Josef | 7 | 2 |
Karafiát Bohumil | 1 | 0 |
Kedlický Štěpán | 4 | 0 |
Kedlický Václav | 3 | 2 |
Kesner Jiří | 4 | 1 |
Knápek Zdeněk | 8 | 0 |
Neuhäusl Tomáš | 6 | 0 |
Pavlovský Oldřich | 6 | 2 |
Roušar René | 4 | 0 |
Smrčka Daniel | 4 | 2 |
Turínek Petr | 10 | 4 |
Vodička Tomáš | 6 | 2 |