Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.6.23 | 18:15 | ARIT | Slepí koně Ultra UltraNova L.F.C. | 9. | 1:2 |
Po 29.5.23 | 20:15 | METE1 | Valník UVL Slepí koně Ultra | 8. | 12:3 |
Po 22.5.23 | 17:00 | DEKAN | Slepí koně Ultra Enzian UVL | 7. | 3:5 |
St 17.5.23 | 19:15 | STER3 | V.C. Slepí koně Ultra | 6. | 3:1 |
Út 9.5.23 | 20:30 | ZAK | Slepí koně Ultra Kodymka Ultra | 5. | 3:3 |
Út 18.4.23 | 20:30 | ZAK | Žvahov UVL Slepí koně Ultra | 3. | 1:1 |
Út 11.4.23 | 18:15 | HANSP | Slepí koně Ultra Radouč FC UVL B | 2. | 1:1 |
Po 27.3.23 | 18:30 | MIKU4 | Cormoran FC UVL Slepí koně Ultra | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valník UVL | 8 | 7 | 0 | 1 | 48:11 | 13 |
2. | Radouč FC UVL B | 8 | 4 | 4 | 0 | 28:10 | 12 |
3. | Enzian UVL | 8 | 5 | 1 | 2 | 37:20 | 11 |
4. | UltraNova L.F.C. | 8 | 4 | 3 | 1 | 20:12 | 11 |
5. | Kodymka Ultra | 8 | 2 | 3 | 3 | 21:27 | 7 |
6. | V.C. | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:24 | 7 |
7. | Slepí koně Ultra | 8 | 1 | 3 | 4 | 19:27 | 5 |
8. | Žvahov UVL | 8 | 1 | 3 | 4 | 15:26 | 5 |
9. | Cormoran FC UVL | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:48 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Slepí koně Ultra | 4. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 6.4.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Brosway Team VET (VL4B) |
Čt 6.4.23 | 20:15 | P1 | Kolíci Team Bambus (HL7H) |
Čt 4.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Hojivý typy (VL4B) |
Čt 4.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Zde je místo ... Quattro Formaggi (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Fifka Pavel | 6 | 6 |
Gutvirt Martin | 6 | 1 |
Hubínek Jaroslav | 6 | 0 |
Jedlička Jiří | 5 | 1 |
Kolář Petr | 5 | 2 |
Krutský Ondřej | 6 | 0 |
Lupač Milan | 2 | 0 |
Morozovič Martin | 7 | 0 |
Nemrava Marek | 4 | 3 |
Pětník Miroslav | 4 | 0 |
Renda Jaroslav | 6 | 0 |
Vlk Ivan | 2 | 0 |