Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 30.11.22 | 19:30 | DEKAN | VV Vokra VV Rokoska VET B | 11. | 3:2 |
Čt 17.11.22 | 19:15 | HRAB2 | Rokoska VET B Tyran Saens 1.FC VET A | 8. | 0:4 |
Út 15.11.22 | 20:30 | KORAB | Rokoska VET B UTS Vršovice VET | 10. | 5:3 |
Út 8.11.22 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Rokoska VET B | 9. | 4:3 |
St 26.10.22 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Rokoska VET B | 7. | 6:0 k. |
Út 18.10.22 | 20:30 | KORAB | Rokoska VET B Traktor humus VET A | 6. | 6:0 k. |
Út 11.10.22 | 19:45 | KBELY | Santa Tranta VET Rokoska VET B | 5. | 8:2 |
Út 4.10.22 | 19:15 | ZAK | Rokoska VET B Javorák | 4. | 1:4 |
Út 27.9.22 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET Rokoska VET B | 3. | 1:2 |
St 21.9.22 | 18:00 | SANC2 | Rokoska VET B Restaurace U Pecků VET | 2. | 1:2 |
St 14.9.22 | 19:15 | MOTO4 | Deko VET Rokoska VET B | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 11 | 0 | 0 | 82:12 | 22 |
2. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 49:14 | 20 |
3. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:27 | 13 |
4. | UTS Vršovice VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:30 | 12 |
5. | VV Vokra VV | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:43 | 12 |
6. | Santa Tranta VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
7. | Queen´s park club VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:26 | 11 |
8. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:32 | 9 |
9. | Javorák | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:29 | 7 |
10. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:37 | 7 |
11. | Flamengo CR VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:45 | 5 |
12. | Deko VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:71 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 20.9.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP Stýbla Ďáblic SUP (SVL2A) |
Út 20.9.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Paradentol 1990 SUP (SVL2A) |
Út 20.9.22 | 20:15 | ZABEH | Playboy team AC Mořský panny (HL8F) |
Čt 24.11.22 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Sen ČM PG supervet (SVL1A) |
Čt 24.11.22 | 19:30 | BECH | LDT Sopka Yakuza (HL8H) |
Čt 24.11.22 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Sean team B (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Martin | 9 | 1 |
Dobřanský st. Jindřich | 4 | 0 |
Havránek Roman | 2 | 0 |
Hladil Martin | 5 | 3 |
Hurych Petr | 2 | 0 |
Kropík Michal | 6 | 2 |
Kučera Tomáš | 9 | 0 |
Michal Svatopluk | 8 | 4 |
Michal Tomáš | 2 | 0 |
Plášek Aleš | 4 | 3 |
Pleskot Vít | 2 | 1 |
Šindelář Petr | 9 | 1 |
Velčovský Lubomír | 7 | 0 |
Volný Tomáš | 9 | 3 |