Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 19:15 | STER1 | Rokoska VET B Tyran Saens 1.FC VET A | 11. | 0:9 |
St 7.6.23 | 19:00 | METE2 | Javorák Rokoska VET B | 10. | 1:0 |
St 31.5.23 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B Restaurace U Pecků VET | 9. | 0:4 |
Út 23.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V Rokoska VET B | 8. | 7:1 |
Čt 18.5.23 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B VV Vokra VV | 7. | 4:2 |
St 3.5.23 | 19:45 | MIKU4 | Notorkros FK VET Rokoska VET B | 6. | 4:7 |
St 26.4.23 | 19:30 | DEKAN | Inter Lotyšák VET A Rokoska VET B | 5. | 2:9 |
St 19.4.23 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B UTS Vršovice VET | 4. | 2:5 |
St 12.4.23 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET Rokoska VET B | 3. | 6:0 |
Út 28.3.23 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B Traktor humus VET A | 2. | 1:1 |
Út 21.3.23 | 19:45 | KBELY | Santa Tranta VET Rokoska VET B | 1. | 3:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 1 | 0 | 74:13 | 21 |
2. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:19 | 19 |
3. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:19 | 18 |
4. | Queen´s park club VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:13 | 16 |
5. | Javorák | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:31 | 11 |
6. | UTS Vršovice VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:46 | 10 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:44 | 9 |
8. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:25 | 8 |
9. | Santa Tranta VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:50 | 8 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:56 | 5 |
11. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 2 | 0 | 9 | 30:57 | 4 |
12. | Notorkros FK VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 30:79 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 13.6.23 | 18:15 | BECH | Klika CFA SUP Kulišáci CF SUP (SVL3B) |
Út 13.6.23 | 19:30 | BECH | Horoušany FC Dynamo R.U.M. B (HL6E) |
Út 13.6.23 | 20:45 | BECH | Tatran Válec Junior Motol (HL5C) |
Pá 23.6.23 | 18:15 | BECH | Blesk VK VET B Baletní kroužek (VL4C) |
Pá 23.6.23 | 19:30 | BECH | Torpedo Barrandov Korunka Běchovice FK (HL5G) |
Pá 23.6.23 | 20:45 | BECH | Ukaž ruku SH Stejskalova (HL7J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Martin | 11 | 1 |
Dobřanský st. Jindřich | 7 | 2 |
Hladil Martin | 5 | 3 |
Kropík Michal | 3 | 1 |
Kučera Tomáš | 11 | 0 |
Michal Svatopluk | 10 | 5 |
Michal Tomáš | 2 | 1 |
Plášek Aleš | 5 | 1 |
Pleskot Vít | 2 | 3 |
Šindelář Petr | 9 | 5 |
Velčovský Lubomír | 8 | 1 |
Volný Tomáš | 11 | 9 |