Nikola Duričič – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička, Martin Wolf vs Ondřej Zlesák – Jakub Barinka, Jan Dedek, Alexander Fischer, Vojtěch Horáček, Šimon Knotek, Jiří Šimáček, Petr Šimáček, Vavřinec Šustr, Kryštof Vejmola
29. 5. 23 20:30 SCBEC Nottoric Forest Ruchadlo Praha FC 9. 4:3 (2:1)
Velice dobrý zápas z obou stran. Vyhráli domácí. Dušan Melíšek
Tomáš Jelínek st. – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner vs Daniel Andrle – Viktor Czerný, Nikola Duričič, Jan Hudák, Vojtěch Svatoň, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička
55. Vladimír Verner
4. Vojtěch Svatoň
56., 60. Vít Sztogrýn
22. 5. 23 18:00 STER1 Ruchadlo Praha FC LHC 8. 1:5 (1:2)
První poločas vyrovnaný zápas. LHC se ujalo vedení, ale Ruchadlo stihlo vyrovnat v poslední minutě první půle. Po přestávce LHC zlepšili hlavně přesnost v zakončení, přidali další branky a zaslouženě zvítězili. Milan Husák, Roman Habán
Ruchadlo Praha FC LHC
Nikola Duričič – Viktor Czerný, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička, Karolína Vošická, Martin Wolf vs Jiří Navrátil – Jakub Drápalík, Adam Janečka, Matyáš Med, Jakub Moravec, Ondřej Podliska, Antonín Roštík, David Skřivánek, Jakub Štellner, Šimon Svatek, Jakub Šviga
30. Viktor Czerný 2., 30., 45. Jakub Moravec
52. Adam Janečka
57. Matyáš Med
15. 5. 23 18:15 ARIT Kliďas FC Ruchadlo Praha FC 7. 3:7 (2:4)
Velmi rychlý start od obou týmů, ale Ruchdlo bylo rychlejší a přesnější a vyhrálo. Jakub Plechšmíd
Kliďas FC Ruchadlo Praha FC
Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Tomáš Búřil, Martin Pecha, Marek Řípa, David Šalda, Pavol Sivý vs Matěj Vodička – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Martin Wolf
59. Viktor Czerný
9. 5. 23 20:45 BECH Ruchadlo Praha FC Kaizer chiefs FC 6. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde domácí byli produktivnější a tím získali vítězství na svou stranu. Marek Prosický
Ruchadlo Praha FC Kaizer chiefs FC
Nikola Duričič – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička, Karolína Vošická, Martin Wolf vs David Gajer – Filip Brůček, Matěj Dyškant, Jan Neubauer, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Tomáš Vaňásek
23., 43. Lukáš Janoušek
60. Jakub Janoušek
18. Michal Trusina
3. 5. 23 20:30 STER1 Hell Avalanche Ruchadlo Praha FC 5. 2:4 (2:1)
Vyhráli hosté.
Hell Avalanche Ruchadlo Praha FC
Jan Urban – Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Roučka, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor vs Matěj Vodička – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn
13. Tomáš Roučka
29. Ondřej Tejnor
21., 40., 47. Jakub Janoušek
32. Viktor Czerný
17. 4. 23 20:30 STER3 Ruchadlo Praha FC Hamburk VP 4. 1:2 (1:0)
Hosté přetlačili svého soka v samém závěru utkání. Miroslav Paleček
Ruchadlo Praha FC Hamburk VP
Matěj Vodička – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Nikola Duričič, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Martin Wolf vs Martin Hubáček – René Bílek, Marek Ivanka, Jozef Kopernický, Matěj Liberda, Jakub Suda, Daniel Svoboda, Zoran Žlof
28. Jakub Janoušek 33. Daniel Svoboda
59. Marek Ivanka
11. 4. 23 20:30 STER1 Fugas CF B Ruchadlo Praha FC 3. 5:2 (2:0)
Velmi hezké utkání, Fugas byl zkušenější. Miroslav Paleček
Fugas CF B Ruchadlo Praha FC
Tomáš Kolodzej – Michal Bučko, Petr Burian, Jakub Hnízdil, Štěpán Honzík, Petr Sova, Jan Stiborek vs Matěj Vodička – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Nikola Duričič, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Karolína Vošická, Martin Wolf
11., 44., 58. Michal Bučko
16. Jan Stiborek
50. Jakub Hnízdil
37., 53. Jakub Janoušek
3. 4. 23 20:45 STOD Ruchadlo Praha FC A - klub 90 1. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Michal Hladík, Tereza Konečná
Ruchadlo Praha FC A - klub 90
Matěj Vodička – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Nikola Duričič, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Martin Wolf vs Milan Svoboda – Miroslav Benda, Bedřich Bílka, Filip Hladík, Michal Hladík, Václav Křivák, Tomáš Timulák, Štěpán Voves, Jaroslav Žabka
17. Vít Sztogrýn
29. Viktor Czerný
11. Václav Křivák
51. Filip Hladík
28. 3. 23 20:15 ZABEH Ruchadlo Praha FC Těžká demence 2. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, domácí rozhodli v druhém poločase. Zdeněk Stratil, Michal Šálený
Ruchadlo Praha FC Těžká demence
Nikola Duričič – Daniel Andrle, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Michal Lemr, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička, Karolína Vošická, Martin Wolf vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Jaroslav Jachnik, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Kudláček, Karel Táborský, Ondřej Vokurka