6. Pneuservis-Bartoušek 11 5 2 4 34:27 12

Po 8.5.23 19:00 STOD Čanda bůráků Tým Jakuba Harapáta   (HL5I)
Po 8.5.23 20:15 STOD Sporting Luka Tus Pelotas   (HL6K)
Ne 4.6.23 13:30 PLAM Čanda bůráků Komety FC B   (HL5I)
Ne 4.6.23 14:45 PLAM Lesser Side FC Rychlá rota   (HL6K)

21. 6. 23 19:30 PRKOP MFK Klokan B PAPE Dejvice 11. 1:4 (0:2)
Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, šlo o vyrovnané utkání, jen hosté měli víc štěstí. Petr Mládek, Renata Mládková
MFK Klokan B PAPE Dejvice
Matyáš Dostálek – Gabriel Halák, Adam Kaabi, Ladislav Svoboda, Dominik Tichota, Jan Uchal vs Robert Martišek – Tomáš Čuport, Martin Doležal, Daniel Fábry, Jakub Tesař, Tomáš Vostrovský
46. Ladislav Svoboda 18., 41. Martin Doležal
20., 51. Jakub Tesař
6. 6. 23 19:00 METE2 Huňáč PK A MFK Klokan B 10. 8:2 (3:2)
V prvním poločase vyrovnané, rychlé utkání. Posledních deset minut ale patřilo domácím, kteří nakonec jasně vyhráli. Blahoslav Bureš, Zdeněk Ševčík
Huňáč PK A MFK Klokan B
Vasile Proca – Nazariy Bogatkin, Vasyl Habor, Yurii Hrychan, Vladyslav Lazurko, Eduard Lychynskyy, Vasyl Makaryk, Vitaliy Pasieka, Petro Tryhuk, Andrii Tserkunyk, Oleh Udut vs Matyáš Dostálek – Gabriel Halák, Adam Kaabi, Jan Kraus, Jan Sobotka, Michal Starý, Dominik Tichota
9. Vasyl Makaryk
13., 18., 50., 60. Petro Tryhuk
57., 60. Vasyl Habor
58. Eduard Lychynskyy
17. Adam Kaabi
25. Jan Sobotka
30. 5. 23 20:45 HANSP MFK Klokan B Bruins FC 9. 0:7 (0:1)
Po vyrovnaném prvním poločase už dominoval na hřišti hostující tým, který zaslouženě vyhrál. Jakub Plechšmíd, Václav Kovařík
MFK Klokan B Bruins FC
Albert Pavel Bareš – Matyáš Dostálek, Gabriel Halák, Martin Hraško, Adam Kaabi, Ladislav Svoboda, Dominik Tichota, Jan Uchal vs Ivan Bareika – Leonid Bobrushkin, Nikita Bychkov, Andrey Meshkov, Andrey Polyakov, Dan Rusu, Mykhailo Saveliev, Stepan Suprun, Dzianis Yatsenka
11., 36., 38. Andrey Polyakov
41. Nikita Bychkov
43. Andrey Meshkov
49. Leonid Bobrushkin
55. Mykhailo Saveliev
19. 5. 23 19:00 ZABEH Youngsters FC A MFK Klokan B 8. 11:1 (6:0)
Utkání s jednoznačným průběhem a krutým výsledkem pro hosty. Tomáš Zach, Petr Potoček
Youngsters FC A MFK Klokan B
Jan Nováček – Patrik Bílý, Martin Charvát, Matyáš Koudelka, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, David Veselý vs Albert Pavel Bareš – Matyáš Dostálek, Ján Hraško, Martin Hraško, Adam Kaabi, Jan Sobotka, Michal Starý, Ladislav Svoboda, Dominik Tichota
1. Patrik Bílý
12., 23., 52. Matyáš Koudelka
20. Lukáš Mihula
24., 27., 35., 45., 56. Jakub Maršoun
58. Martin Charvát
32. Martin Hraško
9. 5. 23 20:30 MOTO4 MC Sarmat A MFK Klokan B 7. 7:3 (4:3)
Pohledné a férově hrané utkání, ve kterém mladíci z Klokanu drželi dlouho krok. Sarmat potvrdil svou výhru až v závěru. Karel Janďourek, Jan Liška
MC Sarmat A MFK Klokan B
Mykola Shokodko – Serhii Andrieiev, Andriy Bazyuk, Ruslan Bugayevskiy, Oghenekaro Graham Etemike, Valentyn Kurtyanik, Roman Nedzelskyi, Mykola Povarnitsyn, Mykola Svorozhynskyy, Ihor Terekhov, Andrii Tsopa vs Albert Pavel Bareš – Matyáš Dostálek, Gabriel Halák, Ján Hraško, Martin Hraško, Adam Kaabi, Ladislav Svoboda, Dominik Tichota, Jan Uchal
51. Gabriel Halák
2. 5. 23 19:15 MOTO4 MFK Klokan B Les Miserables 6. 1:15 (1:5)
Hezké utkání, hosté měli jednoznačnou převahu. Matěj Kodad
MFK Klokan B Les Miserables
Gabriel Halák – Matyáš Dostálek, Ján Hraško, Martin Hraško, Adam Kaabi, Daniel Rozsévač, Ladislav Svoboda, Jan Uchal vs Alan Záhora – David Broukal, David Wayne Drahovzal, Oskar Fotr, Hugo Hájek, Jiří Januška, Jakub Kodr, Marek Kodr, Jan Šícha
16. Ladislav Svoboda 2., 25., 55. Jiří Januška
20., 57., 59. Marek Kodr
27., 36. Oskar Fotr
30. Hugo Hájek
37., 39., 40. David Wayne Drahovzal
43., 45., 50. Jakub Kodr
28. 4. 23 19:15 P2 Legion Aliena A MFK Klokan B 5. 3:2 (2:0)
Super utkání, které mělo skončit remízou, ale hosté neproměnili penaltu. Václav Kovařík
Legion Aliena A MFK Klokan B
Rostyslav Kushney – Vasyl Karaslai, Vasyl Kenyiz, Oleksandr Koval, Ruslan Misbakhetdinov, Ivan Novosad, Nazariy Shukatka, Maksym Uzunov vs Albert Pavel Bareš – David Andronikov , Matyáš Dostálek, Ján Hraško, Martin Hraško, Adam Kaabi, Adam Preis, Dominik Tichota, Jan Uchal
6., 25., 40. Oleksandr Koval 32. David Andronikov
50. Matyáš Dostálek
18. 4. 23 19:15 MOTO4 MFK Klokan B Warrior MAC 4. 3:1 (2:1)
Pro hosty hodně nepovedený zápas. Míč jim odskakoval a snaha o jeho získání je stála hodně sil. Skvělé výkony obou brankářů. Jaroslav Moravský
MFK Klokan B Warrior MAC
Albert Pavel Bareš – Matyáš Dostálek, Gabriel Halák, Ján Hraško, Adam Kaabi, Jiří Ševčík, Ladislav Svoboda, Dominik Tichota, Jan Uchal vs Martin Bouška – Daniel Borodáč, Daniel Dvořák, Petr Hošek, Jonáš Janda, Tomáš Komm, David Řezáč, Josef Sysel, Vít Zloský
12. Dominik Tichota
15., 47. Jiří Ševčík
16. Tomáš Komm
12. 4. 23 19:00 ZABEH Audi United FC MFK Klokan B 3. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
4. 4. 23 19:00 ZABEH MFK Klokan B Pneuservis-Bartoušek 2. 1:5 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se Pneuservis začal prosazovat v koncovce. Dobře hrající Klokan neproměnil šance a odchází poražen. Pěkné utkání. Miroslav Kotek
MFK Klokan B Pneuservis-Bartoušek
Jiří Michal – Albert Pavel Bareš, Matyáš Dostálek, Gabriel Halák, Ján Hraško, Martin Hraško, Adam Kaabi, Jiří Ševčík, Jan Sobotka, Dominik Tichota vs Sergey Greshnyakov – Jan Boháč, Dominik Dvořáček, Vladimír Grešnjakov, Tomáš Melichar, Ruslan Panteleev, David Voves
11. Matyáš Dostálek 18. Dominik Dvořáček
28. Ruslan Panteleev
34., 37. Jan Boháč
50. Vladimír Grešnjakov
28. 3. 23 18:15 PRKOP Debakl FC MFK Klokan B 1. 16:1 (4:0)
Velmi hezké, korektní utkání. Krásné kombinace domácího týmu, přesné přihrávky a rychlé protiútoky mu přinesly jednoznačné vítězství. Petr Mládek, Renata Mládková
Debakl FC MFK Klokan B
Luboš Valent – David Chvál, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner, Kamil Výborný vs Dominik Tichota – Albert Pavel Bareš, Matyáš Dostálek, Gabriel Halák, Ján Hraško, Adam Kaabi, Jan Kraus, Jan Sobotka