Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany A Hodkovičky United FC | 11. | 2:3 |
Ne 18.6.23 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Botič FC | 10. | 12:4 |
Ne 4.6.23 | 17:30 | TEMPO | Hodkovičky United FC United clans | 9. | 11:2 |
Pá 26.5.23 | 20:45 | STOD | Gladiators Beroun Hodkovičky United FC | 8. | 4:5 |
Ne 21.5.23 | 20:00 | P1 | Hodkovičky United FC Lord Mayor Idiot | 7. | 0:3 |
Ne 14.5.23 | 16:15 | P1 | Hustec Hodkovičky United FC | 6. | 5:3 |
Pá 28.4.23 | 20:00 | TEMPO | Hodkovičky United FC Herbal Fusion | 5. | 0:3 |
Pá 21.4.23 | 18:45 | TEMPO | U.G.A.R. FC Hodkovičky United FC | 4. | 2:3 |
Pá 14.4.23 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Hajduk Hůrka A | 3. | 9:2 |
Pá 31.3.23 | 18:45 | TEMPO | Ducksicks Hodkovičky United FC | 2. | 3:3 |
Ne 26.3.23 | 17:30 | TEMPO | Hodkovičky United FC Uragan | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uragan | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:22 | 17 |
2. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 50:31 | 14 |
3. | Hustec | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:23 | 14 |
4. | Ducksicks | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:21 | 13 |
5. | Sokol Vysočany A | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:23 | 12 |
6. | Hajduk Hůrka A | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:38 | 12 |
7. | Gladiators Beroun | 11 | 5 | 1 | 5 | 46:46 | 11 |
8. | Herbal Fusion | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:48 | 11 |
9. | Lord Mayor Idiot | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:38 | 11 |
10. | U.G.A.R. FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
11. | Botič FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 31:58 | 6 |
12. | United clans | 11 | 0 | 2 | 9 | 20:62 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 21.3.23 | 18:15 | DEKAN | Tučňáci SUP A Terasy KFC SUP (SVL1A) |
Út 21.3.23 | 19:30 | DEKAN | MIFA Fighters FO Palouček AC (HL5D) |
Út 21.3.23 | 20:45 | DEKAN | Křídla Ďáblic VET A Hosthunters VET B (VL3B) |
Út 4.4.23 | 18:15 | DEKAN | JIP FC SUP Paradentol 1990 SUP (SVL3B) |
Út 4.4.23 | 19:30 | DEKAN | Traktor Humus SUP B Kulišáci CF SUP (SVL3B) |
Út 4.4.23 | 20:45 | DEKAN | J.R.Club B Juggernauts (HL6E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělohorec Tomáš | 2 | 1 |
Hněvkovský Jakub | 11 | 10 |
Kárník Dominik | 11 | 1 |
Kindl Tomáš | 5 | 0 |
Kraml Lukáš | 6 | 1 |
Materna Štěpán | 8 | 3 |
Mergl Lukáš | 8 | 4 |
Mysliveček Marek | 8 | 6 |
Obrusník Štěpán | 6 | 5 |
Pechar Dominik | 9 | 14 |
Pechar Tomáš | 8 | 4 |
Šubrt Jan | 11 | 0 |