Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.6.23 | 20:15 | METE2 | J.R.Club B Libeň SK B | 11. | 5:1 |
Čt 15.6.23 | 19:15 | HRAB2 | 1.FP Praha J.R.Club B | 10. | 3:3 |
Út 6.6.23 | 18:00 | MALES | J.R.Club B Catchers SC | 9. | 2:1 |
St 24.5.23 | 19:15 | HRAB3 | Lucián FC B J.R.Club B | 8. | 1:1 |
Čt 18.5.23 | 19:15 | HANSP | J.R.Club B K.K.K. | 7. | 3:0 |
St 10.5.23 | 19:15 | STER2 | Swag Martin Fenin J.R.Club B | 6. | 0:0 |
Čt 4.5.23 | 20:15 | P3 | Hustlers J.R.Club B | 5. | 3:10 |
Čt 20.4.23 | 18:15 | ARIT | J.R.Club B Dynamo R.U.M. B | 4. | 3:1 |
Čt 13.4.23 | 20:30 | STER1 | DHL Brohemians J.R.Club B | 3. | 1:2 |
Út 4.4.23 | 20:45 | DEKAN | J.R.Club B Juggernauts | 2. | 3:3 |
Út 28.3.23 | 20:30 | SCBEC | Horoušany FC J.R.Club B | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | J.R.Club B | 11 | 7 | 4 | 0 | 37:15 | 18 |
2. | Juggernauts | 11 | 7 | 2 | 2 | 64:33 | 16 |
3. | Lucián FC B | 11 | 6 | 4 | 1 | 37:20 | 16 |
4. | Libeň SK B | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:27 | 15 |
5. | Swag Martin Fenin | 11 | 4 | 5 | 2 | 36:23 | 13 |
6. | Horoušany FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:36 | 10 |
7. | Catchers SC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:35 | 9 |
8. | K.K.K. | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:34 | 9 |
9. | Hustlers | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:41 | 9 |
10. | DHL Brohemians | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:39 | 6 |
11. | 1.FP Praha | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:40 | 3 |
12. | Dynamo R.U.M. B | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:56 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 18:00 | STER2 | VZ Bröndby codein IF (HL8G) |
Čt 30.3.23 | 19:15 | STER2 | Omlékované Sojky Dynamo Warriors FC (HL7C) |
Čt 30.3.23 | 20:30 | STER2 | Svarta AC Mořský panny (HL8E) |
Čt 27.4.23 | 18:00 | SANC1 | Juventus Pivus Balbín FC (HL8G) |
Čt 27.4.23 | 19:15 | SANC1 | LDT Sopka Talismans (HL8H) |
Čt 27.4.23 | 20:30 | SANC1 | Sebranka FC B Vo (HL7I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alokhin Mykola | 8 | 2 |
Havrlant Arnošt | 7 | 0 |
Husárek Dalibor | 11 | 7 |
Icik Patrik | 5 | 2 |
Jíška Pavel | 5 | 2 |
Lát Matěj | 6 | 3 |
Malý Filip | 4 | 3 |
Martínek Marek | 8 | 1 |
Mička David | 10 | 1 |
Nedvěd Petr | 10 | 1 |
Peleška Petr | 8 | 4 |
Pospíšil Miroslav | 3 | 2 |
Skřivan Lukáš | 10 | 5 |
Volf Libor | 4 | 2 |