Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 20:30 | MOTO4 | Kovárna PC Klub odložených mužů | 11. | 9:3 |
Po 12.6.23 | 20:30 | STER3 | Klub odložených mužů Le Jardin | 10. | 4:2 |
Po 5.6.23 | 19:45 | MIKU4 | Klub odložených mužů Yugo FC | 9. | 5:4 |
Po 22.5.23 | 20:30 | MOTO4 | Hanspaulský beton Klub odložených mužů | 8. | 7:2 |
Po 15.5.23 | 19:45 | MIKU4 | Klub odložených mužů ExŠemíci | 7. | 3:3 |
Út 9.5.23 | 19:15 | SANC2 | Pěstební dělníci Klub odložených mužů | 6. | 10:0 |
Po 24.4.23 | 20:45 | HOSTI | Klub odložených mužů Primitives Prague FC | 5. | 5:1 |
Po 17.4.23 | 18:30 | MIKU3 | Squadra Azzurra Klub odložených mužů | 4. | 0:6 |
Po 3.4.23 | 19:45 | MIKU4 | Klub odložených mužů Slavoj Lopaty | 3. | 4:7 |
Po 27.3.23 | 20:45 | TEMPO | Klamovská skvadra Klub odložených mužů | 2. | 3:3 |
Po 20.3.23 | 18:00 | HRAB3 | Klub odložených mužů Orange Predators A | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanspaulský beton | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:33 | 17 |
2. | Pěstební dělníci | 11 | 6 | 4 | 1 | 41:15 | 16 |
3. | Slavoj Lopaty | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:38 | 15 |
4. | Le Jardin | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:30 | 14 |
5. | Orange Predators A | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:32 | 14 |
6. | Kovárna PC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:44 | 11 |
7. | Yugo FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:38 | 10 |
8. | Klub odložených mužů | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:49 | 10 |
9. | Klamovská skvadra | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:53 | 7 |
10. | ExŠemíci | 11 | 4 | 2 | 5 | 49:47 | 6 |
11. | Squadra Azzurra | 11 | 2 | 0 | 9 | 31:46 | 4 |
12. | Primitives Prague FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 37:58 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Super Naděje A Stará Garda SUP (SVL2B) |
Čt 30.3.23 | 19:45 | MIKU3 | Vojenské lesy VET Stará Garda VET (VL3D) |
Út 18.4.23 | 19:00 | METE1 | Huňáč PK A Pneuservis-Bartoušek (HL2B) |
Út 18.4.23 | 20:15 | METE1 | Bum bar VET Kříženeček plus (VL2B) |
St 10.5.23 | 18:00 | HRAB1 | Kontis 1.FC Golden Kouty FC (HL6F) |
St 10.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Les Miserables Bruins FC (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berčík Jan | 2 | 0 |
Blažek Vojtěch | 3 | 0 |
Brettschneider David | 9 | 8 |
Chadžiev Dominik | 7 | 2 |
Handl Filip | 7 | 2 |
Hrstka Matěj | 8 | 4 |
Karban Tomáš | 5 | 0 |
Kroužecký Tomáš | 8 | 7 |
Lončák Jakub | 5 | 1 |
Maršík Josef | 2 | 2 |
Mišovič Martin | 5 | 0 |
Nekola Ondřej | 7 | 6 |
Pecha Jan | 2 | 1 |
Pišl Martin | 2 | 0 |
Šenk Pavel | 6 | 3 |
Stolz Maxim Josef | 3 | 0 |
Vanek Giorgio | 4 | 0 |