Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.6.23 | 19:30 | LITVI | Junior Motol Black mamba IBD | 11. | 6:0 |
Út 13.6.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Friends Prague | 10. | 4:5 |
Út 6.6.23 | 19:30 | LITVI | Dynamit Vršovice Black mamba IBD | 9. | 1:11 |
Út 23.5.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Club de Falco | 8. | 0:6 k. |
Út 16.5.23 | 19:30 | LITVI | Bylo nás pět plus jedna Black mamba IBD | 7. | 4:3 |
Út 2.5.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Tak dort jo | 6. | 5:7 |
Út 25.4.23 | 19:30 | LITVI | 4 TD Ala Bundy B Black mamba IBD | 5. | 3:4 |
Út 18.4.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Pohoda FC A | 4. | 6:1 |
Út 11.4.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD The Hamptons | 3. | 2:2 |
Út 4.4.23 | 20:45 | BECH | Tatran Válec Black mamba IBD | 2. | 5:5 |
Út 28.3.23 | 19:00 | METE1 | Black mamba IBD Kehar Club FC | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Club de Falco | 11 | 11 | 0 | 0 | 56:16 | 22 |
2. | Pohoda FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
3. | Kehar Club FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:37 | 13 |
4. | Dynamit Vršovice | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:37 | 13 |
5. | Tak dort jo | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:31 | 12 |
6. | Junior Motol | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:48 | 11 |
7. | Friends Prague | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:41 | 10 |
8. | Black mamba IBD | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:45 | 8 |
9. | The Hamptons | 11 | 2 | 3 | 6 | 29:34 | 7 |
10. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
11. | Tatran Válec | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:57 | 6 |
12. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:32 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 19:15 | TEMPO | Malostranský SK Typos - Garda FC (VL2B) |
Čt 30.3.23 | 20:30 | TEMPO | Rum Zahořany HT Viki team (HL3B) |
Čt 20.4.23 | 18:30 | MIKU3 | K.K.K. DHL Brohemians (HL6E) |
Čt 20.4.23 | 19:45 | MIKU3 | VSK MFF UK Praha VET A Hosthunters VET A (VL2A) |
St 17.5.23 | 19:00 | METE2 | Botostroj SK Mořský panny (HL8E) |
St 17.5.23 | 20:15 | METE2 | Bad Boys FC Sparta Pivaři AC (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Farkaš Ondřej | 2 | 1 |
Havlíček Petr | 9 | 8 |
Lukáš Milan | 10 | 6 |
Lukáš Radek | 10 | 5 |
Luptovský Jan | 1 | 0 |
Mašek Tomáš | 9 | 0 |
Nadrchal Jiří | 9 | 5 |
Šmerda Stanislav | 6 | 1 |
Tuška Radek | 10 | 15 |
Vašátko Martin | 5 | 0 |