Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.6.23 | 19:00 | P2 | Dynamit Vršovice 4 TD Ala Bundy B | 11. | 0:2 |
Út 13.6.23 | 19:45 | MIKU4 | 4 TD Ala Bundy B Club de Falco | 10. | 1:5 |
Út 6.6.23 | 20:45 | CESMI | Bylo nás pět plus jedna 4 TD Ala Bundy B | 9. | 0:0 |
Út 23.5.23 | 19:15 | SANC1 | 4 TD Ala Bundy B Tak dort jo | 8. | 0:5 |
Út 16.5.23 | 19:45 | MIKU4 | 4 TD Ala Bundy B The Hamptons | 7. | 4:2 |
Út 2.5.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A 4 TD Ala Bundy B | 6. | 4:2 |
Út 25.4.23 | 19:30 | LITVI | 4 TD Ala Bundy B Black mamba IBD | 5. | 3:4 |
Út 18.4.23 | 20:45 | BECH | Tatran Válec 4 TD Ala Bundy B | 4. | 1:2 |
Út 11.4.23 | 19:00 | P3 | 4 TD Ala Bundy B Kehar Club FC | 3. | 2:5 |
Út 4.4.23 | 18:30 | KBELY | Junior Motol 4 TD Ala Bundy B | 2. | 4:4 |
Út 28.3.23 | 19:45 | MIKU4 | 4 TD Ala Bundy B Friends Prague | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Club de Falco | 11 | 11 | 0 | 0 | 56:16 | 22 |
2. | Pohoda FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
3. | Kehar Club FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:37 | 13 |
4. | Dynamit Vršovice | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:37 | 13 |
5. | Tak dort jo | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:31 | 12 |
6. | Junior Motol | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:48 | 11 |
7. | Friends Prague | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:41 | 10 |
8. | Black mamba IBD | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:45 | 8 |
9. | The Hamptons | 11 | 2 | 3 | 6 | 29:34 | 7 |
10. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
11. | Tatran Válec | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:57 | 6 |
12. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:32 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 18:30 | MIKU4 | Tycho de Brahe SUP Lucián FC SUP (SVL2B) |
Čt 30.3.23 | 19:45 | MIKU4 | DHL Brohemians Dynamo R.U.M. B (HL6E) |
Čt 20.4.23 | 18:30 | MIKU2 | Podolka FC UVL Lekfa UVL (UVL2B) |
Čt 20.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Yamato Day 22 Beránci FC (HL7I) |
St 17.5.23 | 18:30 | MIKU3 | Forejt FC Demínka B (HL7E) |
St 17.5.23 | 19:45 | MIKU3 | Alténa ST Playboy team AC (HL7E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Albrecht Jan | 6 | 1 |
Brťka Peter | 7 | 2 |
Dyba Jan | 8 | 2 |
Hrbáč Jakub | 7 | 1 |
Kulík Adam | 8 | 2 |
Kulík Albert | 3 | 1 |
Palkoska Michal | 10 | 1 |
Palkoska Radek | 10 | 0 |
Šafář Vojtěch | 10 | 7 |
Šebesta Jiří | 8 | 0 |
Sloboda Igor | 6 | 0 |
Větrovec Šimon | 3 | 2 |
Volf Ondřej | 7 | 2 |
Waber Adam | 4 | 0 |