Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.6.23 | 19:15 | MALES | Friends Prague Pohoda FC A | 11. | 2:5 |
Út 13.6.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A Dynamit Vršovice | 10. | 3:3 |
Út 6.6.23 | 20:30 | MALES | Club de Falco Pohoda FC A | 9. | 5:2 |
Út 23.5.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A Bylo nás pět plus jedna | 8. | 2:1 |
Út 16.5.23 | 20:30 | MALES | Tak dort jo Pohoda FC A | 7. | 2:3 |
Út 2.5.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A 4 TD Ala Bundy B | 6. | 4:2 |
Út 25.4.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A The Hamptons | 5. | 4:3 |
Út 18.4.23 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Pohoda FC A | 4. | 6:1 |
Út 11.4.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A Tatran Válec | 3. | 10:5 |
Út 4.4.23 | 20:30 | MALES | Kehar Club FC Pohoda FC A | 2. | 4:2 |
Út 28.3.23 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A Junior Motol | 1. | 10:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Club de Falco | 11 | 11 | 0 | 0 | 56:16 | 22 |
2. | Pohoda FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
3. | Kehar Club FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:37 | 13 |
4. | Dynamit Vršovice | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:37 | 13 |
5. | Tak dort jo | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:31 | 12 |
6. | Junior Motol | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:48 | 11 |
7. | Friends Prague | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:41 | 10 |
8. | Black mamba IBD | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:45 | 8 |
9. | The Hamptons | 11 | 2 | 3 | 6 | 29:34 | 7 |
10. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
11. | Tatran Válec | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:57 | 6 |
12. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:32 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 20.4.23 | 18:00 | HRAB3 | 1.FP Praha Libeň SK B (HL6E) |
Čt 20.4.23 | 19:15 | HRAB3 | Blesk VK VET B Maverick VET (VL4C) |
St 10.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Periferie United Misfits FC (HL4B) |
St 10.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Boomers Surtep Beroun (HL8F) |
St 28.6.23 | 19:30 | HOSTI | Dřevosprint SC Ohnivý koule FK (VL3C) |
St 28.6.23 | 20:45 | HOSTI | Squadra Azzurra Primitives Prague FC (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bánský Daniel | 11 | 0 |
Bureš Damián | 4 | 2 |
Búžik Leo | 5 | 4 |
Drenko Petr | 1 | 0 |
Dresher Oleg | 11 | 7 |
Dušek David | 5 | 3 |
Jiřičko Pavel | 8 | 11 |
Král Jan | 8 | 6 |
Krenciv Nikolas | 4 | 2 |
Kutina Robin | 3 | 1 |
Mareš Dominik | 9 | 1 |
Mezera Vojtěch | 3 | 1 |
Palkovský Erik | 1 | 0 |
Peterka Tomáš | 1 | 0 |
Podzemský Lukáš | 10 | 6 |
Přaslička Jiří | 4 | 0 |
Stano Tomáš | 2 | 0 |