Čt 8.6.23 20:30 STER1 Fermé Hashlerka 1993 A   (HL8D)
Čt 29.6.23 19:15 MOTO1 BP AC One Team, One Dream   (HL5F)
Čt 29.6.23 20:30 MOTO1 Blizzard ZM VET Hojivý typy   (VL4B)

23. 6. 23 19:30 DEKAN Lunochod 1.MFK A Zkama FC 11. 2:4 (1:2)
Krásné vyrovnané utkání dvou skvělých mužstev vyhráli hosté. Blahout
Pavlo Polovynko – Bohdan Bokhonko, Zhenya Fushchich, Yurii Hleba, Ivan Kliap, Vasyl Kosteleba, Eduard Kyniv, Ruslan Maksym, Mykhailo Sochka vs Daniel Zlámal – David Fabián, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Kamil Popelka, Martin Šeda
21. Ondřej Klejnot
56. Jakub Janovský
58. Kamil Popelka
7. 6. 23 20:30 STER2 Zkama FC Torpedo Barrandov 10. 2:2 (1:0)
Zajímavé utkání. První poločas vyhrál tým Zkama, ve kterém zářil gólman Zlámal, který chytil spoustu střel. Ve druhé půli Zlámal dokonce vstřelil gól na 2:0 a vypadalo to, že Torpedo zápas téměř vzdalo. Během dvou minut ale bylo najednou srovnáno a zápas skončil remízou. Martin Hošek, Taras Vatral
Zkama FC Torpedo Barrandov
Daniel ZlámalDavid Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Tomáš Magula, Kamil Popelka, Martin Šeda vs Ondřej Zika – David Belán, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Petr Šístek
15. David Fabián
37. Daniel Zlámal
48., 50. Ondřej Novák
1. 6. 23 19:15 HRAB1 Legion Aliena B Zkama FC 9. 2:2 (1:1)
Velice vyrovnaný zápas. Šance na obou stranách, aůe brankáři chytali skvěle. Tlak domácích v druhé půli se vyplatil a oba týmy berou bod. Viktor Rubeš, Marek Fleuren
Legion Aliena B Zkama FC
Andrii Lazariev – Sergei Chirkov, Andrei Cucenic, Daniil Krapiunitskii, Artem Kulichkov, Ruslan Misbakhetdinov, Serhii Nadolskyi, Alexander Shirokov, Evgenii Smirnov vs Tomáš Magula – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Daniel Zlámal
20. Andrei Cucenic
60. Ruslan Misbakhetdinov
3. Václav Lesák
34. David Fabián
25. 5. 23 19:15 KORAB Zkama FC Real Hagrid CF 8. 3:0 (0:0)
Klidné utkání, které se rozhodlo až ve druhém poločase. Zápas měl velmi dobrou kvalitu i tempo. Filip Rulf
Zkama FC Real Hagrid CF
Daniel Zlámal – David Fabián, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Tomáš Magula, Kamil Popelka, Martin Šeda vs Jakub Horejš – Richard Bandžak, Jakub Heřmánek, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
41. Václav Lesák
44. David Fabián
57. Pavel Kubal
18. 5. 23 19:00 P3 FCSG Zkama FC 7. 6:4 (1:4)
Krásné divoké utkání, vyhráli domácí. Martin Hošek
FCSG Zkama FC
Vítek Macek – Lukáš Hrůza, Ondřej Kalhous, Ondřej Kejklíček, Tomáš Matys, Michal Prokop, Sebastian Valenta, Robert Vykydal vs Daniel Zlámal – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Václav Lesák, Tomáš Magula, David Pham, Kamil Popelka, Martin Šeda
13. Václav Lesák
10. 5. 23 20:00 ARIT Zkama FC Power Rangers 6. 3:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, kde o své výhře rozhodli domácí až na konci. Jakub Plechšmíd
Zkama FC Power Rangers
David Fabián – Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Tomáš Magula, David Pham, Kamil Popelka, Martin Šeda vs Michal Kocourek – Dominik Buchar, Tomáš Dobrý, Pavel Novanský, Dominik Ottomanský, Adam Pavlík, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan
20. Tomáš Magula
52. Ondřej Klejnot
59. David Pham
31. Dominik Buchar
48. Tomáš Dobrý
27. 4. 23 19:15 MALES Beach attack 90210 Zkama FC 5. 3:3 (1:2)
Remíza je spravedlivá. Jakub Plechšmíd
Beach attack 90210 Zkama FC
Michal Dvořák – Jan Boltnar, Pavel Demo, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Jan Kožíšek, Vít Svoboda, Pavel Voska vs David Pham – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Tomáš Magula, Kamil Popelka
28. Štěpán Haifler
49. Daniel Klimek
50. Jan Boltnar
17., 24. Václav Lesák
53. Pavel Kubal
20. 4. 23 19:15 HRAB1 Zkama FC Posílej FC 4. 4:1 (2:1)
Domácí zaslouženě zápas otočili a zvítězili. Pavel Potměšil
Zkama FC Posílej FC
Daniel Zlámal – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, David Pham, Kamil Popelka, Martin Šeda vs Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
15., 35. David Pham
21., 56. Václav Lesák
3. Martin Žáček
14. 4. 23 19:15 ZAK Efficenza AC Zkama FC 3. 2:3 (1:0)
Zápas od počátku v rychlém tempu, šance střídala šanci. Domácí se ujali vedení, hosté v první půli nenašli recept na skórování. Po přestávce se to otočilo, Efficenza dělala více chyb, které hosté trestali. Jan Gregorec
Efficenza AC Zkama FC
Lukáš Froněk – Erik Amir Bouzid, Kamil Bouzid, Matvey Chernov, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa vs Daniel Zlámal – Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, David Pham, Martin Šeda
20. František - Josef Hladík
48. Kamil Bouzid
44. Václav Lesák
50. Martin Šeda
57. David Pham
29. 3. 23 20:30 STER2 Zkama FC Papaya Royal Club 2. 5:0 (2:0)
Domácí byli po celý zápas jasně lepší. Sergey Greshnyakov
Zkama FC Papaya Royal Club
Daniel Zlámal – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Václav Lesák, Tomáš Magula, David Pham, Kamil Popelka, Martin Šeda vs Rostyslav Voloshyn – Antonín Chlum, Jan Hausmann, Vít Klajbl, Martin Petřek, Ondřej Rada, Ondřej Stejskal, Martin Štětina, Filip Zahrádka
15. Martin Šeda
23. David Fabián
38. Ondřej Klejnot
45. David Pham
57. Václav Lesák
50 David Fabián 56. Antonín Chlum
24. 3. 23 19:30 BECH Korunka Běchovice FK Zkama FC 1. 4:1 (3:0)
Utkání bez závad, hrané na kluzkém terénu.
Korunka Běchovice FK Zkama FC
David Rychtr – Matěj Erben, Filip Hes, Aleš Malinovský, Patrik Matěka, Karel Sádlo ml., Petr Vevera vs Daniel Zlámal – David Fabián, Viktor Fraj, Jakub Janovský, Ondřej Klejnot, Pavel Kubal, Václav Lesák, Tomáš Magula, David Pham, Martin Šeda