Po 22.5.23 18:15 CESMI La Kosa Nostra 2023 Junior Motol VET   (VL4A)
Po 22.5.23 19:30 CESMI PFC Kodymka B Farkáň 92 1.FC   (HL7A)
Po 22.5.23 20:45 CESMI Mamissero Integrita Jinonice   (HL7A)
Po 12.6.23 18:15 HOSTI Legends are back La Kosa Nostra 2023   (VL4A)
Po 12.6.23 19:30 HOSTI Gambrinus VH Mamissero   (HL7A)
Po 12.6.23 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Slavoj Lopaty   (HL5B)

20. 6. 23 18:15 HANSP Hashlerka 1993 A Gambo Smíchov SK 11. 7:1 (5:0)
V prvním poločase měla více ze hry Hashlerka, což potvrdila vstřelenými góly. Ve druhém poločase si domácí pohlídali vedení a zaslouženě vyhráli. Milan Husák
Hashlerka 1993 A Gambo Smíchov SK
Leopold Soulek – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Jakub Táborský vs Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Jan Komrs, Michael Kratochvíl, Ivan Machač, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek
7. Velizar Milanov
10., 16., 25., 57. Veselin Milanov
24. Martin Kašík
31. Jakub Táborský
33. Jan Komrs
8. 6. 23 20:30 STER1 Fermé Hashlerka 1993 A 10. 4:2 (2:0)
Domácí byl od začátku kvalitnější na míči a i přes sympatickou hru hostů ve druhém poločase dokázali zvítězit. Matyáš Mužík
Fermé Hashlerka 1993 A
Jiří Kriška – Jan Bradna, Tomáš Jahoda, Ondřej Král, Jiří Lupáč, Patrik Mokošín, Šimon Moucha, Milan Panák, Martin Sekerka, Jakub Šoufek vs Tomáš Prchal – Daniel Hofman, Martin Kašík, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Leopold Soulek, Jakub Táborský
5., 34. Patrik Mokošín
26. Šimon Moucha
36. Jakub Šoufek
37. Veselin Milanov
46. Martin Kašík
30. 5. 23 18:00 ZAK Hashlerka 1993 A Athletico KMF 9. 2:3 (1:2)
Velmi pohledné utkání skončilo těsným vítězstvím hostů. Petr Jambor
Hashlerka 1993 A Athletico KMF
Leopold Soulek – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Filip Faltejsek, Petr Glamoš, Martin Kašík vs Sorin-Cristian Moldoveanu – Jakub Fousek, Miloš Frýbert, Adam Hajnovič, Marek Hajnovič, Vitalij Karabut, Ladislav Kříž, Ondřej Němec, Michael Rutar, Ondřej Šíp
26. Martin Kašík
41. Bohuslav Čmelík
2. Michael Rutar
16. Sorin-Cristian Moldoveanu
54. Ladislav Kříž
23. 5. 23 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Hashlerka 1993 A 8. 2:5 (0:1)
Vyrovnané utkání, které lépe zvládli hosté a berou cenné body do tabulky. Filip Rulf
64! FC Kobylisy B Hashlerka 1993 A
Martin Skatula – Matej Hušták, Martin Krchov, Jiří Petrášek, Marek Picka, Jakub Routner, Lukáš Tyralík, Jonáš Zýka vs Leopold Soulek – Ladislav Boch, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Martin Kašík, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Jakub Táborský
60. Velizar Milanov
18. 5. 23 20:30 SCBEC Hashlerka 1993 A Moonboys F.C. 7. 2:8 (2:3)
První poločas až nečekaně vyrovnané utkání, ve druhém ukázal hostující tým svou sílu a po zásluze si připisuje vítězství. klidné utkání.
Hashlerka 1993 A Moonboys F.C.
Leopold Soulek – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Filip Faltejsek, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Martin Kašík, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Jakub Táborský vs Vasyl Shkyrta – Rashad Afandiyev, Vadym Atamanenko, Olexandr Dubanych, Manuel Fortes, Uğur Gők, Ruslan Zalizniak
34., 39. Olexandr Dubanych
2. 5. 23 18:00 SANC1 Hashlerka 1993 A Libeň SK A 5. 1:10 (1:4)
Domácí bez střídání nestačili na hosty, jasné vítězství Libně. Martin Jedlička
Hashlerka 1993 A Libeň SK A
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Filip Faltejsek, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Ondřej Nývlt, Leopold Soulek, Jakub Táborský vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, Martin Pivoňka, David Řezáč, Jan Šrejma
15. Daniel Hofman 14., 34. Pavel Čtvrtečka
20., 30., 47. Petr Havlík
22., 48. David Řezáč
40. Tomáš Minarovič
51., 57. Rostislav Bakula
25. 4. 23 18:00 STER2 Majitelé Hashlerka 1993 A 6. 3:0 (0:0)
Bojovné utkání bez výraznějších individuálních výkonů. Martin Průša
Majitelé Hashlerka 1993 A
Filip Vobořil – Matěj Lukáš Budka, Dominik Čumpl, Albert Dall´Agata, Ondřej Konvalina, Matěj Kučera, Matyáš Matušek, Matyáš Mužík , Jan Pospíšil, Jan Straka vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Filip Faltejsek, Daniel Hofman, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Leopold Soulek, Jakub Táborský
41. Dominik Čumpl
45. Matěj Lukáš Budka
47. Jan Pospíšil
18. 4. 23 19:30 BECH Killing power FC Hashlerka 1993 A 4. 3:1 (2:1)
V poli vyrovnané utkání, kde domácí podržel gólman. Marek Prosický
Killing power FC Hashlerka 1993 A
Miloš Malec – Jiří Černý, Martin Franc, Jan Hrdina, Petr Kovařík, David Novotný, David Pavlíček, Jan Pavlík, František Štěňha, Petr Tomáš vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Leopold Soulek, Jakub Táborský
3. OG
21. David Novotný
60. David Pavlíček
29. Petr Glamoš
5. 4. 23 19:30 HOSTI Hashlerka 1993 A Karety Praha FC 3. 2:4 (0:2)
Vyrovnaný zápas, který kazil jen svými nefotbalovými zákroky jeden z domácích hráčů. Jaroslav Moravský, Štefan Čarnogurský
Hashlerka 1993 A Karety Praha FC
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Ondřej Nývlt, Leopold Soulek, Jakub Táborský vs Martin Argaláč – Matěj Dlab, Dominik Fischer, Štěpán Holejšovský, Vojtěch Korec, Mikuláš Perla, Vít Šorm, Prokop Stodola
38. Jakub Táborský
60. Daniel Hofman
30 Martin Kašík
58 Martin Kašík
6., 22., 44. Prokop Stodola
48. Matěj Dlab
28. 3. 23 18:30 KBELY Perpetis Hashlerka 1993 A 2. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
23. 3. 23 20:30 STER3 Gobi dezert Hashlerka 1993 A 1. 1:2 (0:2)
Velice vyrovnané utkání. Velké množství gólových šancí na obou stranách, které mařili kvalitní gólmani obou týmů. Marek Valter, Miroslav Chrástek
Gobi dezert Hashlerka 1993 A
Jakub Plechšmíd – Josué Cárdenas, Raul Gadala-María, Vojtěch Glomb, Miroslav Kozel, Ondřej Kubát, Giorgi Shartava, Jakub Václavek vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Ondřej Nývlt, Leopold Soulek, Jakub Táborský