St 29.3.23 18:30 MIKU4 Speciál Bráník B Úderka Žižkov junioři   (HL3B)
St 29.3.23 19:45 MIKU4 Opatovští kanonýři FC Nanosekundy   (HL5E)
Út 30.5.23 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA La Famiglia   (HL3B)
Út 30.5.23 20:30 MOTO1 Amfora restaurant Zmanipulovanci   (HL3A)

23. 6. 23 20:30 ZAK Enchillada AC Tylen 11. 3:3 (1:2)
V první půli fotbal nahoru dolů. Enchilladas hráli s gólmanem power play a díky tomu před poločasem snížili na 1:2, ve druhé půli se situace otočila a zápas skončil zaslouženou plichtou. Petr Jambor
Enchillada AC Tylen
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Stefan Pavlovič, Jan Škurek, Jan Valta vs Tomáš Voborský – Filip Chaloupecký, Adam Fenton, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška
29. Jáchym Červenka
37. David Červenka
41. Tomáš Cranford
15. Jakub Kříž
28. Vojtěch Matoušek
43. Adam Fenton
16. 6. 23 18:45 LITVI AC Tylen Past FC 6. 2:2 (1:1)
Utkání bez napětí skončilo remízou. Martin Hošek
AC Tylen Past FC
František VavruškaFilip Chaloupecký, Ondřej Chaloupecký, Milan Durovič, Vojtěch Matoušek, Jakub Sinčák, Tomáš Voborský vs Jakub Pečenka – Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Lukáš Rak, Vojtěch Strnad, Tomáš Vízner
20. Milan Durovič
35. Filip Chaloupecký
13. Tomáš Vízner
46. Lukáš Rak
9. 6. 23 18:45 LITVI AC Tylen Strašný kouře FC 10. 6:0 (3:0)
Jasná záležitost Tylenu, který střílel i moc pěkné branky. Hosté se nedokázali prosadit. Jan Kehár
AC Tylen Strašný kouře FC
František Vavruška – Filip Chaloupecký, Ondřej Chaloupecký, Milan Durovič, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Patrik Černý, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Martin Malý
10., 30. Ondřej Chaloupecký
23., 45. Vojtěch Matoušek
42., 56. Filip Chaloupecký
2. 6. 23 18:45 LITVI Andezit FC AC Tylen 9. 11:1 (7:1)
Rychlé utkání hrané v režii domácích. Vyhrál technicky vyspělejší tým, byť Tylen bojoval statečně až do konce. Blahoslav Bureš, Marek Grůša
Andezit FC AC Tylen
Oleksandr Kelemen – Denys Fliashko, Oleksandr Hanhur, Viktor Hordashko, Vladyslav Khainas, Mykhailo Lemko, Yaroslav Madiar, Igor Pylyp, Mykola Rosokha II, Yulii Vouchok, Viktor Zeikan vs František Vavruška – Filip Chaloupecký, Ondřej Chaloupecký, Milan Durovič, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák
23. Milan Durovič
26. 5. 23 18:45 LITVI AC Tylen Rapid Libeň 8. 2:5 (2:2)
Pohledné utkání, ve kterém ve druhé půli hosté proměnili více šancí. Lukáš Květoň
AC Tylen Rapid Libeň
František Vavruška – Filip Chaloupecký, Ondřej Chaloupecký, Milan Durovič, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák vs Ondřej Chýle – František Arnot, Šimon Choleva, Ondřej Čvančar, Kryštof Šimon Kasha, František Vlastimil Novák, Adam Říha, Tom Suchomel, Adam Tran, Tadeáš Vachek
4. Filip Chaloupecký
26. Jakub Sinčák
19., 21., 46. František Arnot
37. Adam Tran
53. Ondřej Čvančar
19. 5. 23 18:45 TEMPO Los Bimbananos AC Tylen 7. 1:11 (0:6)
Jednoznačná výhra hostů. Miroslav Kotek
Los Bimbananos AC Tylen
Ondřej Nový – Jiří Bureš, Jiří Hrdlička, Štěpán Kotoun, Jakub Synek, Matěj Záhorský vs Ondřej Chaloupecký – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška
41. Ondřej Nový 11., 13., 16., 26., 49., 59. František Vavruška
18. Filip Chaloupecký
19., 54. Vojtěch Matoušek
32. Jakub Sinčák
60. Milan Durovič
28. 4. 23 18:45 LITVI Vocasuna CA AC Tylen 5. 8:2 (1:1)
Slušné utkání. Zasloužená výhra domácích. Tomáš Nykl
Vocasuna CA AC Tylen
Lukáš Philipp – Matouš Fuksa, David Kysela, Otakar Pachovský, Jonáš Stoilov, Kryštof Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Ondřej Voska vs František Vavruška – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák
29., 35., 59. Jonáš Stoilov
41., 60. David Kysela
42., 54. Otakar Pachovský
49. Matouš Fuksa
20. Jakub Kříž
33. Lukáš Semerád
21. 4. 23 18:45 LITVI AC Tylen Nulová šance 4. 7:3 (3:3)
V prvním poločase vyrovnaný zápas. Po brance na 4:3 se začala projevovat rychlejší a přesnější hra Tylenu, na což hosté reagovali hrubými zákroky a nesportovním chováním. V závěrečné dvojnásobné přesilovce domácí pojistili své vítězství. Jan Velík
AC Tylen Nulová šance
František Vavruška – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák vs Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Ondřej Švec, Michal Věchet
53. David Nekola
14. 4. 23 19:30 DEKAN RSC Modřany AC Tylen 3. 5:9 (3:4)
Utkání se hrálo za sílícího deště, který komplikoval rozehrávku obou mužstev. Hostující tým těžil zejména z možností střídání hráčů, což mu pomohlo k vítězství. Petr Kušta, František Novotný
RSC Modřany AC Tylen
Zdeněk DušekTomáš Kreuzer, Marian Lanz, Daniel Mašek, Adam Šrut, Miloslav Strouhal vs František Vavruška – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Adam Fenton, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák