Út 4.4.23 19:00 P1 Palouk SK MIFA Fighters FO   (HL5D)
Út 4.4.23 20:15 P1 Kohouti Bohnice Medvědi A   (HL7C)
Ne 21.5.23 10:00 ZAK Protector 1320 FC Krabice   (HL7K)
Ne 21.5.23 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Guaraní   (HL7K)
Čt 22.6.23 19:30 HOSTI Champions FC Velmistři prokrastinace   (HL4B)
Čt 22.6.23 20:45 HOSTI Sebranka FC B Inter Hostivař   (HL7I)

23. 6. 23 20:30 ZAK Enchillada AC Tylen 11. 3:3 (1:2)
V první půli fotbal nahoru dolů. Enchilladas hráli s gólmanem power play a díky tomu před poločasem snížili na 1:2, ve druhé půli se situace otočila a zápas skončil zaslouženou plichtou. Petr Jambor
Enchillada AC Tylen
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Stefan Pavlovič, Jan Škurek, Jan Valta vs Tomáš Voborský – Filip Chaloupecký, Adam Fenton, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška
29. Jáchym Červenka
37. David Červenka
41. Tomáš Cranford
15. Jakub Kříž
28. Vojtěch Matoušek
43. Adam Fenton
9. 6. 23 18:00 SCBEC Andezit FC Enchillada 10. 2:1 (0:0)
S náročnými podmínkami se lépe poprali domácí. Tomáš Andrle
Andezit FC Enchillada
Oleksandr Kelemen – Denys Fliashko, Oleksandr Hanhur, Vladyslav Khainas, Yaroslav Madiar, Van Son Nguyen, Pavlo Prokop, Igor Pylyp, Mykola Rosokha II, Mykyta Vovchenko, Mykola Vursta vs Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Filip Pavlovič, Stefan Pavlovič, Jan Škurek, Petr Valenta, Jan Valta, Petr Závitkovský
35. Igor Pylyp
52. Yaroslav Madiar
55 Mykola Vursta 31. Jan Škurek
2. 6. 23 18:45 TEMPO Enchillada Los Bimbananos 9. 6:1 (2:0)
Souboj vršku a spodku tabulky skončil nepřekvapivě jasným vítězstvím domácích díky jejich fyzické i technické převaze. David Průša, Martin Filípek
Enchillada Los Bimbananos
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Filip Pavlovič, Stefan Pavlovič, Dan Raffl, Jan Škurek, Jan Valta vs Ondřej Nový – Jiří Bureš, Pavel Frei, Jiří Hrdlička, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jakub Synek, Jan Zavadil
10., 31., 35. Jan Škurek
24. Jan Valta
42. David Červenka
52. Tomáš Cranford
44 David Červenka 40. Jan Kuchař
26. 5. 23 20:30 ZAK Vocasuna CA Enchillada 8. 0:2 (0:1)
Rychlý, hezký zápas. Zasloužené vítězství hostů. Sergey Greshnyakov
Vocasuna CA Enchillada
Lukáš Philipp – Daniel Konečný, Daniel Markanovic, Otakar Pachovský, Jonáš Stoilov, Kryštof Stoilov, Štěpán Tupý, Ondřej Voska vs Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Filip Pavlovič, Stefan Pavlovič, Dan Raffl, Petr Valenta, Jan Valta, Petr Závitkovský
7. Petr Valenta
31. Šimon Jírovec
19. 5. 23 19:30 DEKAN Enchillada RSC Modřany 7. 10:0 (2:0)
Domácí zápasu herně i střelecky dominovali, hosté bojovali až do poslední minuty, ale ani čestný gól vstřelit nedokázali. Michal Košťál
Enchillada RSC Modřany
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Dan Raffl, Jan Škurek, Jan Valta, Petr Závitkovský vs Tomáš Kreuzer – Zdeněk Dušek, Marian Lanz, Daniel Mašek, Adam Šrut, Miloslav Strouhal
23., 38., 44. Šimon Jírovec
30. Petr Závitkovský
40. David Červenka
41., 45., 50., 56. Jan Valta
54. Tomáš Cranford
52 Jáchym Červenka
12. 5. 23 19:30 STOD Lucky team Enchillada 6. 0:8 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Richard Štefančin, Matyáš Uvíra
Lucky team Enchillada
Dušan Blaha – Martin Budinský, Petr Bůžek, Josef Dašek, Petr Dušek, Adam Jablonský, Matěj Mužík, Václav Rod vs Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Jan Škurek, Radek Valenta, Jan Valta, Petr Závitkovský
14., 37. Šimon Jírovec
18. Jan Škurek
31. David Červenka
40., 41. Tomáš Cranford
46. Jan Valta
50. Radek Valenta
28. 4. 23 18:00 SCBEC Enchillada Strašný kouře FC 5. 9:0 (5:0)
Fotbalově atraktivní zápas, o jehož výsledku bylo rozhodnuto během první půle. Pavel Potměšil
Enchillada Strašný kouře FC
Jáchym Červenka – David Červenka, Šimon Jírovec, Stefan Pavlovič, Petr Valenta, Jan Valta vs Patrik Fürst – Vojtěch Bělíček, Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Patrik Černý, Daniel Farnbauer, Martin Malý
3., 11. Šimon Jírovec
9., 26. Stefan Pavlovič
16. Petr Valenta
36., 45. Jan Valta
51., 57. David Červenka
23. 4. 23 13:45 ZAK Rapid Libeň Enchillada 4. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, kde však hosté byli efektivnější v zakončení. Marek Prosický
Rapid Libeň Enchillada
Ondřej Chýle – František Arnot, Vojtěch Bernátek, Šimon Choleva, Mikuláš Růžička, Šimon Šenk, Adam Tran, Tadeáš Vachek vs Jáchym Červenka – David Červenka, Šimon Jírovec, Filip Pavlovič, Stefan Pavlovič, Dan Raffl, Jan Škurek, Petr Valenta, Jan Valta
7., 50. Stefan Pavlovič
25. Šimon Jírovec
53. Jáchym Červenka
14. 4. 23 20:30 ZAK Enchillada Past FC 3. 9:1 (4:0)
Zápas v rychlém tempu. Šance proměňovali více domácí, hosté se jenom bránili. Domácí byli technicky lépe vybavení. Jan Gregorec
Enchillada Past FC
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Filip Pavlovič, Stefan Pavlovič, Dan Raffl, Jan Škurek, Petr Valenta, Jan Valta vs Šimon Pavlič – Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Martin Peterka, Lukáš Rak, Tomáš Vízner, Tomáš Žídek
53. David Martínek
31. 3. 23 19:15 ZAK Nulová šance Enchillada 2. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla lepší koncovka hostů. Daniel Vostřez
Nulová šance Enchillada
Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Ondřej Švec, Michal Věchet vs Stefan Pavlovič – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Dan Raffl, Petr Valenta, Jan Valta, Petr Závitkovský
24. David Nekola 23. Petr Závitkovský
40., 60. Tomáš Cranford
24. 3. 23 20:00 TEMPO Enchillada Hells Bells 1.FC 1. 6:1 (2:0)
Zápas v kvalitním tempu, kdy se útoky valili na obě strany, ale góly dávala jen Enchilada. Ve druhém poločase Hells Bells stále častěji hráli power play, což ovšem přinášelo chyby, které Enchillada trestala. Čestný gól vstřelil brankář Javůrek. Norman David
Enchillada Hells Bells 1.FC
Jáchym Červenka – David Červenka, Tomáš Cranford, Šimon Jírovec, Stefan Pavlovič, Dan Raffl, Jan Škurek, Petr Valenta, Radek Valenta, Jan Valta vs Jiří Javůrek – Marian Drozdov, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster, Yurii Vynar