St 29.3.23 18:15 BECH Literpool United Strahovská 10 B   (HL8E)
St 29.3.23 19:30 BECH Nalejto 1.FC Homunculus   (HL3C)
St 29.3.23 20:45 BECH Princ Praha FC Orct FA   (HL6G)
Po 24.4.23 18:15 BECH Gambrinus VH Řepští sršni   (HL7A)
Po 24.4.23 19:30 BECH Super Calvados Premiéra TV Nowatron SUP   (SVL3A)
Po 24.4.23 20:45 BECH Admira 97 Typos FC   (HL2A)

24. 6. 23 10:00 ZAK Sokol V.-Notorax B Krabice 11. 1:7 (1:3)
V poli docela vyrovnané utkání, rozhodla mimořádná střelecká potence hostujícího Obra. Petr Sedlák
Sokol V.-Notorax B Krabice
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Marek Fišer – Ondřej Mikšík, Surena Momtahen, Dávid Obr, Michal Šeda, Jiří Vana, Ondřej Vlček, Petr Zikmunda
8. OG 17., 29., 40., 47., 58. Dávid Obr
19., 60. Jiří Vana
10. 6. 23 10:00 ZABEH Profesoři Sokol V.-Notorax B 10. 3:4 (0:1)
V prvním poločase téměř vyrovnaný zápas, ve druhém poločase domácí málem skóre vyrovnali, ale štěstí zůstalo na straně hostů, kteří uhájili vítězství. Petr Mládek
Profesoři Sokol V.-Notorax B
Milan Vojtěch – Almas Balmash, Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Ivan Lipták, Martin Nůsek, Pavel Rozkovec, Tomáš Semerád vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Petr Wied
43. Ivan Lipták
54. OG
57. Jan Brabenec
25. Dominik Guttenberg
33. Marek Tomeček
35., 56. Václav Horejsek
3. 6. 23 08:45 CZU Sokol V.-Notorax B Prague United ČZU 9. 0:6 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Jiří Smetana
Sokol V.-Notorax B Prague United ČZU
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Jan Nový – Antonín Borák, Jan Borák, Roman Hanus, Jaroslav Pylyp, Radim Tichý, Tomáš Vacek
3., 42., 47. Radim Tichý
12., 44. Jan Borák
49. Antonín Borák
28. 5. 23 13:45 ZAK VaPeTo Sporting Sokol V.-Notorax B 8. 2:2 (1:0)
Zasloužená dělba bodů. Jozef Šarlina
VaPeTo Sporting Sokol V.-Notorax B
Tomáš Kozák – Eduard Benca, Dmytro Ivanykovych, Tom Jaafar, Martin Kopenec, Vojtěch Pešl, Adam Širmar, Petr Vostatek vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Radek Tomeček, Petr Wied
10. Vojtěch Pešl
54. Adam Širmar
40. Radek Tomeček
53. Petr Kuna
21. 5. 23 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Guaraní 7. 3:8 (0:1)
Fair play hrané utkání. Rozhodla lepší koncovka Guaraní. Miroslav Vostatek
Sokol V.-Notorax B Guaraní
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Petr Wied vs Enrique Montes Munoz – Gonzalo A Cortés V., Rodrigo De Campos Ferreira, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Diego Agustin Martin Diaz, Lucas Marcelo Meza Montiel, Wudmir Yudy Rojas Verastegui
35., 39., 47. Tomáš Tesař 53 Vladimír Kuna 29., 42., 59. Lucas Marcelo Meza Montiel
36., 37. Rodrigo De Campos Ferreira
40., 53. Gonzalo A Cortés V.
58. Alcides Gabriel Grance Valiente
14. 5. 23 11:15 ZAK Xichties FC Sokol V.-Notorax B 6. 3:3 (2:3)
Slušně odehrané utkání, s remízou jsou spíše spokojení domácí. Martin Hošek
Xichties FC Sokol V.-Notorax B
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Tomáš Chrudimský, Jakub Horáček, Martin Klimt, David Kremlík, Tomáš Mrázek vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Petr Wied
1., 57. David Kremlík
15. Martin Bílek
3., 27. Tomáš Tesař
20. Martin Kříž
1. 5. 23 13:45 ZAK Laxní přístup Sokol V.-Notorax B 5. 2:4 (2:0)
Domácí se v první půli dostali do vedení po chybách Sokolu. Hosté v druhé půli dokonale otočili zápas, když domácím nic nedovolili. Jozef Šarlina
Laxní přístup Sokol V.-Notorax B
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Petr Dubec, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Marián Mišina, Jiří Šafka, David Šátek, Petr Wagner vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Radek Tomeček, Petr Wied
2., 6. Jiří Šafka 44. Marek Tomeček
48. OG
49. Petr Kuna
59. Petr Wied
23. 4. 23 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Sporting GCL 4. 1:4 (0:2)
V 7. minutě hosté neproměnili penaltu za ruku. V poli vyrovnané utkání, hosté proměňovali šance. Martin Hošek
Sokol V.-Notorax B Sporting GCL
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Radek Tomeček, Petr Wied vs Matěj Vimr – Michal Bohatý, Tomáš Dvořáček, Ondřej Komín, Matthias Moder, Matěj Šarboch, Jakub Vojíř
56. Radek Tomeček 6. Jakub Vojíř
13., 53., 60. Matthias Moder
16. 4. 23 11:15 ZAK Ross Crock Sokol V.-Notorax B 3. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas, kterému by víc slušela remíza. Petr Jambor, Vladimír Kuna
Ross Crock Sokol V.-Notorax B
Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Petr Liška, Patrik Petr, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Radek Tomeček, Petr Wied
15. Jan Sočava
28. Jaroslav Gaudek
49. OG
5. OG
23. Martin Kříž
2. 4. 23 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Protector 1320 FC 2. 2:3 (1:2)
Utkání by slušela remíza. Domácí marně dobývali bránu hostů, ti domácím ukázali rozdíl v efektivitě. Jiří Smetana