Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 17:15 | MIKU1 | Horst 1.FC Paraguay | 11. | 5:0 |
Ne 11.6.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Gud Fellas FC | 10. | 5:3 |
Ne 4.6.23 | 16:15 | TEMPO | Boss United Paraguay | 9. | 5:4 |
Ne 28.5.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Parádníci | 8. | 2:7 |
Ne 21.5.23 | 19:45 | MIKU3 | Sturm JM Paraguay | 7. | 3:7 |
Ne 14.5.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Hypochondři | 6. | 6:3 |
Po 8.5.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Smrtijedi FK | 5. | 3:5 |
Ne 23.4.23 | 17:30 | HANSP | Mestek 97 FC Paraguay | 4. | 5:3 |
Ne 16.4.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Šotgani | 3. | 1:3 |
Ne 2.4.23 | 18:45 | HANSP | Pětapůl TJ Paraguay | 2. | 5:1 |
Ne 26.3.23 | 18:45 | HANSP | Paraguay Améby AFC A | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smrtijedi FK | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:26 | 19 |
2. | Parádníci | 11 | 8 | 2 | 1 | 47:18 | 18 |
3. | Améby AFC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:24 | 16 |
4. | Mestek 97 FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 43:44 | 15 |
5. | Horst 1.FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:24 | 10 |
6. | Hypochondři | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:41 | 10 |
7. | Šotgani | 11 | 3 | 3 | 5 | 25:32 | 9 |
8. | Sturm JM | 11 | 3 | 3 | 5 | 28:40 | 9 |
9. | Boss United | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:57 | 8 |
10. | Gud Fellas FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:39 | 6 |
11. | Paraguay | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:49 | 6 |
12. | Pětapůl TJ | 11 | 2 | 2 | 7 | 34:62 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 27.3.23 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET VSK MFF UK Praha VET A (VL2A) |
Po 27.3.23 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Borussia Bubeneč (HL4A) |
Po 27.3.23 | 20:45 | ARIT | Tučňáci SUP B Flamengo FC SUP (SVL3A) |
Po 17.4.23 | 18:00 | KORAB | Stýbla Ďáblic SUP Javorák plus (SVL2A) |
Po 17.4.23 | 19:15 | KORAB | Zlatý krysy FC Ugandská ťava VET (VL3A) |
Po 17.4.23 | 20:30 | KORAB | Yugo FC Orange Predators A (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Aussenberg Adam | 8 | 1 |
Drahoš Stanislav | 10 | 2 |
Gold Pavel | 4 | 4 |
Kazda Alexandr | 6 | 0 |
Klimeš Michal | 5 | 2 |
Kmoch Ondřej | 4 | 2 |
Lancinger Václav | 4 | 0 |
Mackovič Jan | 6 | 2 |
Pochobradský David | 9 | 13 |
Šída Marek | 8 | 2 |
Skalický Martin | 10 | 0 |
Súkenník Peter | 1 | 0 |
Szwarc Jan | 9 | 3 |
Tyl Jan | 1 | 0 |
Vořechovský Martin | 9 | 3 |