Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 19:15 | ZAK | New Jersey Devils B Gambrinus VH | 11. | 4:1 |
Po 12.6.23 | 19:30 | HANSP | F3N FC B New Jersey Devils B | 10. | 1:3 |
Po 5.6.23 | 18:30 | KBELY | New Jersey Devils B England United FC | 9. | 15:1 |
Po 29.5.23 | 20:45 | CESMI | Integrita Jinonice New Jersey Devils B | 8. | 3:0 |
Po 22.5.23 | 18:00 | ZAK | New Jersey Devils B Řepští sršni | 7. | 3:3 |
Po 15.5.23 | 18:00 | STER2 | Slovan Amatéři New Jersey Devils B | 6. | 1:1 |
Po 24.4.23 | 19:30 | CESMI | New Jersey Devils B Farkáň 92 1.FC | 5. | 0:4 |
Po 17.4.23 | 19:15 | STER3 | PFC Kodymka B New Jersey Devils B | 4. | 1:4 |
Po 3.4.23 | 19:15 | ZAK | New Jersey Devils B Penál AFK | 3. | 0:3 |
Po 27.3.23 | 19:15 | STER3 | Zmaštěný stroje SC New Jersey Devils B | 2. | 1:0 |
Po 20.3.23 | 18:00 | MALES | Mamissero New Jersey Devils B | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penál AFK | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:18 | 18 |
2. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 39:19 | 18 |
3. | Gambrinus VH | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:26 | 15 |
4. | Integrita Jinonice | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:35 | 13 |
5. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:23 | 13 |
6. | Řepští sršni | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:28 | 12 |
7. | F3N FC B | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:23 | 11 |
8. | New Jersey Devils B | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:23 | 10 |
9. | Mamissero | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
10. | Slovan Amatéři | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:28 | 7 |
11. | PFC Kodymka B | 11 | 1 | 3 | 7 | 19:44 | 5 |
12. | England United FC | 11 | 0 | 1 | 10 | 11:63 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 26.3.23 | 16:15 | P1 | Hustec U.G.A.R. FC (HL3D) |
Ne 26.3.23 | 17:30 | P1 | Ultimate Tým 21 Praha GP Rangers (HL5I) |
Ne 2.4.23 | 18:45 | P1 | Opat Praha FC Terron AC Bozi B (HL7L) |
Ne 2.4.23 | 20:00 | P1 | U.G.A.R. FC Lord Mayor Idiot (HL3D) |
Út 11.4.23 | 17:00 | HANSP | Napoleoni Diablos Blancos C.F. (HL8F) |
Út 11.4.23 | 18:15 | HANSP | Slepí koně Ultra Radouč FC UVL B (UVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Korn Ladislav | 10 | 3 |
Korn Marek | 11 | 5 |
Korn Tomáš | 5 | 0 |
Lukavský Josef | 10 | 4 |
Lukeš Jan | 10 | 8 |
Mecera Petr | 11 | 3 |
Pelich Michal | 2 | 0 |
Perlík Václav | 11 | 3 |
Pražák Zdeněk | 8 | 0 |
Tomáš Martin | 10 | 5 |