10. Restaurace U Pecků B 11 2 4 5 45:50 8

Po 20.3.23 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC G.I.C La Plate de Cünde   (HL1A)
Po 20.3.23 20:30 MOTO1 Santa Dominica Vojenské lesy   (HL1A)
Po 17.4.23 19:15 MOTO1 Vojenské lesy Deko   (HL1A)
Po 17.4.23 20:30 MOTO1 G.I.C La Plate de Cünde Morová rána 1.FC   (HL1A)
Po 12.6.23 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC Deko   (HL1A)
Po 12.6.23 20:30 MOTO1 Vojenské lesy Lucián FC A   (HL1A)

21. 6. 23 19:45 MIKU4 Nalejto 1.FC Santa Tranta PC C 11. 1:3 (0:1)
Rychlý, technický fotbal. Hosté si vytvořili víc šancí a v posledních deseti minutách rozhodli zápas ve svůj prospěch. Martin Flieger, Radoje Korecký
Nalejto 1.FC Santa Tranta PC C
Jiří Pikner – Marek Hála, Tomáš Jírů, Vojtěch Kliment, Kevin Kutílek, Ondřej Liling, Marek Pont, Jakub Rathouský, Jan Souček vs Jakub Janota – Vladimír Kodytek, Lukáš Krajči, Jan Kudláček, Lukáš Pechač, Jiří Řemenář, Marek Šebák
32. Ondřej Liling 16. Vladimír Kodytek
53. Jakub Janota
58. Marek Šebák
7. 6. 23 18:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Pavilon 8 AHC 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Santa Tranta PC C Pavilon 8 AHC
Jakub Janota – Jiří Ivančo, Vladimír Kodytek, Jan Kudláček, Zachary Max Parpel, Daniel Rapant, Jiří Řemenář vs
31. 5. 23 18:30 MIKU1 Kluci bez budoucnosti Santa Tranta PC C 9. 1:1 (0:0)
Tvrdé a v první půli dost nervózní utkání, oba týmy se věnovaly spíš provokacím a hecování soupeře. Kvalita hry tím trpěla. Nakonec asi spravedlivá remíza. Martin Průša
Kluci bez budoucnosti Santa Tranta PC C
Jan Vorel – Martin Aschermann, Matěj Bláha, David Brezina, Antonín Novák, Tomáš Petrus, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Tomáš Soukal, Vojtěch Soukup, Danny Višvader vs Jakub Janota – Vladimír Kodytek, Lukáš Krajči, Jan Kudláček, Zachary Max Parpel, Tomáš Platil, Jiří Řemenář
32. Tomáš Petrus 45. Tomáš Platil
17. 5. 23 18:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Absinth 8. 6:4 (3:1)
Domácí hráli ve čtyřech a zalezli před svou branku, vyráželi ale do nebezpečných protiútoků. Absinth nedokázal na zhuštěnou obranu najít recept. Michal Košťál
Santa Tranta PC C Absinth
Jakub Janota – Vladimír Kodytek, Jan Kudláček, Tomáš Platil, Daniel Rapant, Jiří Řemenář vs Marek Stockinger – Filip Fišer, Lukáš Mann, Martin Moník, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
5. Jan Kudláček
10., 22., 35., 40. Tomáš Platil
60. Jiří Řemenář
15., 41. František Sklenář
33. Václav Sklenář
39. Štěpán Vaněček
10. 5. 23 19:45 MIKU1 AC SK FC Santa Tranta PC C 7. 2:2 (0:0)
Zápas vyrovnaných soupeřů, hraný ve svižném tempu. Remíza odpovídá průběhu hry. Petr Häusler, Petr Buchta
AC SK FC Santa Tranta PC C
Ondřej Rylich – Lukáš Feňa, Jan Kutman, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Jakub Janota – Jiří Ivančo, Vladimír Kodytek, Lukáš Krajči, Jan Kudláček, Tomáš Platil, Daniel Rapant, Jiří Řemenář, Adam Trávník
47. Ondřej Sýkora
60. Jan Kutman
32. Jiří Řemenář
51. Jiří Ivančo
26. 4. 23 18:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Restaurace U Pecků B 6. 3:7 (2:2)
V poli vyrovnané utkání. Rozhodla lepší koncovka hostů a fakt, že Santa Tranta nemohla střídat. Miroslav Vostatek, Jan Kehár
Santa Tranta PC C Restaurace U Pecků B
Jakub Janota – Jiří Ivančo, Vladimír Kodytek, Jan Kudláček, Kryštof Pančev, Daniel Rapant, Jiří Řemenář vs Petr Kovařík – Jiří Filip, František Kafka, Jan Koudelka, Petr Kruml, Lucia Ondrušová, Tomáš Prejsa, Filip Rokycanský, David Šlais, Michal Votava
15., 28. Vladimír Kodytek
46. Jiří Ivančo
23., 60. Lucia Ondrušová
26., 32. David Šlais
38., 45., 53. Tomáš Prejsa
19. 4. 23 20:45 HOSTI MVS Penguins 6:5 Santa Tranta PC C 5. 1:7 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se hosté nadechli k mohutnému náporu. Dobře kombinovali a měli přesnou koncovku. Zasloužená výhra. Miroslav Kotek, Jan Liška
MVS Penguins 6:5 Santa Tranta PC C
Leoš Knap – Daniel Boubín, Jakub Černý, Filip Kment, Pavel Korabarov, Miroslav Mora, Jaroslav Stonawski, Patrik Veselý vs Jakub Janota – Jiří Ivančo, Vladimír Kodytek, Lukáš Krajči, Jan Kudláček, Tomáš Platil, Jiří Řemenář
21. Patrik Veselý 3. Jiří Ivančo
44., 53. Lukáš Krajči
47., 60. Tomáš Platil
54. Jan Kudláček
57. Jiří Řemenář
12. 4. 23 18:30 MIKU1 Santa Tranta PC C UTS Vršovice 4. 3:4 (2:1)
Domácí bez střídání odehráli vyrovnanou partii, v závěru jim ale došly síly. Michal Košťál
Santa Tranta PC C UTS Vršovice
Jakub Janota – Vladimír Kodytek, Jan Kudláček, Tomáš Platil, Daniel Rapant, Jiří Řemenář vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Jakub Novák, Jakub Sekan, Martin Sekan, Jakub Šmahel, Martin Špát, Maxmilián Tůma, Ladislav Zbožínek, Michal Žoch
18., 30., 45. Tomáš Platil 4. Jakub Sekan
42., 49. Petr Bordáč
54. Martin Sekan
5. 4. 23 18:30 MIKU1 Homunculus Santa Tranta PC C 3. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání hrané ve velkém tempu. Domácí v druhém poločase přišli o dvoubrankový náskok, ale vzápětí dali třetí gól, který byl nakonec i vítězný. Michal Košťál
Homunculus Santa Tranta PC C
Radovan Lukáčik – Lukáš Dibelka, František Janů, Alexander Krivosheev, Patrik Krivosheev, Jan Pšenčík, Zdeněk Pustějovský, Viktor Semančík vs Jakub Janota – Vladimír Kodytek, Jan Kudláček, Kryštof Pančev, Tomáš Platil, Daniel Rapant, Jiří Řemenář, Adam Trávník
11. Patrik Krivosheev
31. František Janů
44. Zdeněk Pustějovský
21 Radovan Lukáčik 36. Vladimír Kodytek
42. Adam Trávník
29. 3. 23 18:30 MIKU2 Santa Tranta PC C Velký špatný 2. 6:3 (3:2)
Krásný zápas se šťastným koncem pro domácí. Růžička
Santa Tranta PC C Velký špatný
Jan Kudláček – Vladimír Kodytek, Lukáš Krajči, Lukáš Pechač, Tomáš Platil, Daniel Rapant, Jiří Řemenář vs Daniel Šindelář – Tomáš Birma, Tomáš Hybeš, Marek Jung, Tomáš Kocinger, Jan Tůma, Stanislav Virdzek
4., 26., 28., 47. Tomáš Platil
58. Jan Kudláček
60. OG
8., 44. Marek Jung
21. Stanislav Virdzek
22. 3. 23 18:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Vokra VV 1. 2:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas mohl skončit i výhrou domácích, ale hattrick Cikrta rozhodl. Výborný výkon podali oba brankáři. David Kocman