Út 4.4.23 18:15 SLIVE Gambo Smíchov SK Libeň SK A   (HL8D)
Út 4.4.23 19:30 SLIVE Havri Havri Rebel Circus   (HL4C)
Po 24.4.23 19:00 P2 BongoBongo AC Blázinec 2   (HL5A)
Po 24.4.23 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A Celtic THK   (HL4B)
Út 13.6.23 19:30 ARIT Masokombinát Footside   (HL7D)
Út 13.6.23 20:45 ARIT Pfefrs FC Městská policie   (HL3B)

20. 6. 23 19:00 METE1 Kohouti Bohnice Dynamo Warriors FC 11. 5:1 (2:1)
Kohouti zažili šok hned v úvodu zápasu. Po nádherné české uličce se ocitl před gólmanem Novotný, který chladnokrevně proměnil. Domácím se povedlo otočit skóre do poločasu a pak začal "turecký" koncert. Relativně vyrovnané utkání ovládli domácí. Jaroslav Moravský, Štefan Čarnogurský
Kohouti Bohnice Dynamo Warriors FC
Miroslav Kubeš – Jakub Bartušek, Vojtěch Kubát, Jan Mrázek, Filip Prokop, Michal Šebesta, Matyáš Šomšák, Adam Šoustal, Lukáš Turek vs David Hradil – Petr Kráčmera, Ladislav Krajsa, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Michal Valta, Ondřej Vít
13. Michal Šebesta
24. Filip Prokop
31., 33., 51. Lukáš Turek
1. Josef Novotný
6. 6. 23 19:15 SCBEC Dynamo Warriors FC Instinct FC 10. 3:2 (2:0)
Překvapivě vyrovnaný zápas, domácí měli spíše víc štěstí než fotbalového umění. Jan Velík
Dynamo Warriors FC Instinct FC
David Hradil – Petr Kráčmera, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, David Podrábský, Miloslav Soukup, Michal Valta, Ondřej Vít vs Martin Král – Zdeněk Fic, Jakub Jezbera, Lukáš Jirát, Robert Lagron, Matyáš Sokol, Filip Thieme
21. David Podrábský
28., 34. Michal Valta
48. Matyáš Sokol
56. Zdeněk Fic
23. 5. 23 20:15 METE2 Dynamo Warriors FC Praga Calcio CC 9. 0:0 (0:0)
Velmi kvalitnímu a pohlednému zápasu chyběly góly. Miroslav Paleček, František Novotný
Dynamo Warriors FC Praga Calcio CC
David Hradil – Ladislav Krajsa, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, David Podrábský, Miloslav Soukup, Michal Valta, Ondřej Vít vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Ondřej Kupec, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Tomáš Valouch
16. 5. 23 19:45 MIKU1 BejkBuu FC Dynamo Warriors FC 8. 1:5 (1:1)
Zprvu vyrovnané utkání. BejBuu šlo o poločase do čtyř kvůli zranění hráče. Warriors udělali sportovní gesto a srovnali počet hráčů na hřišti. Přesto domácím došly síly a proto Warriors zaslouženě vyhráli. Václav Kovařík
BejkBuu FC Dynamo Warriors FC
Ondřej Koubek – Matyáš Hronek, Oldřich Mácha, Jan Saidl, Kristýna Saidlová, Juraj Šimurka vs David Hradil – Ladislav Krajsa, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Michal Valta, Zdeněk Valut
23. Oldřich Mácha 1. OG
33. Josef Novotný
41., 55. Michal Valta
59. Ladislav Krajsa
9. 5. 23 19:45 MIKU4 Dynamo Warriors FC H.K. 12 7. 1:3 (0:0)
Hosté výborně bránili a získali důležité dva body. Tomáš Procházka
Dynamo Warriors FC H.K. 12
David HradilPetr Kráčmera, Ladislav Krajsa, Ondřej Novák, Ondřej Plocek, Michal Valta, Zdeněk Valut, Ondřej Vít vs Martin Klouček – David Franěk, Lukáš Hrdý, Leoš Novák, Maximilián Palko, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
55. Petr Kráčmera 43. Martin Štětka
47. Martin Pelant
50. Leoš Novák
2. 5. 23 18:30 MIKU1 Real Spořilov Dynamo Warriors FC 6. 4:5 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Domácí ovládli první půli, hosté ale po přestávce dali o gól víc než domácí. Michal Košťál
Real Spořilov Dynamo Warriors FC
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal vs Tomáš Matějka – Petr Kráčmera, Ladislav Krajsa, Ondřej Novák, Josef Novotný, David Podrábský, Zdeněk Valut, Ondřej Vít
12., 36., 49. Jan Hladík
18. Daniel Tikal
32., 39., 60. Josef Novotný
42. David Podrábský
45. Ondřej Vít
25. 4. 23 18:00 HRAB2 Dynamo Warriors FC Netopýr TFC 5. 5:2 (4:0)
Vyhrál domácí tým. Vasyl Shkyrta
Dynamo Warriors FC Netopýr TFC
David Podrábský – David Hradil, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Michal Valta, Ondřej Vít vs Ivo Hotový – Petr Filip, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil