Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Omlékované Sojky H.K. 12 | 11. | 4:3 |
Út 6.6.23 | 18:30 | MIKU4 | Real Spořilov Omlékované Sojky | 10. | 5:3 |
Út 23.5.23 | 18:00 | HRAB2 | Omlékované Sojky Netopýr TFC | 9. | 2:2 |
Čt 18.5.23 | 19:15 | STER2 | Pod parou Omlékované Sojky | 8. | 3:6 |
Čt 11.5.23 | 20:30 | STER3 | Omlékované Sojky Pivní pohoda AC | 7. | 1:3 |
Út 2.5.23 | 18:15 | SLIVE | Praga Calcio CC Omlékované Sojky | 6. | 3:4 |
Út 25.4.23 | 20:15 | P2 | Medvědi A Omlékované Sojky | 5. | 3:5 |
Čt 13.4.23 | 18:30 | KBELY | Omlékované Sojky Kohouti Bohnice | 4. | 4:6 |
Út 4.4.23 | 19:30 | BECH | Instinct FC Omlékované Sojky | 3. | 5:0 |
Čt 30.3.23 | 19:15 | STER2 | Omlékované Sojky Dynamo Warriors FC | 2. | 3:1 |
Út 21.3.23 | 19:45 | MIKU2 | BejkBuu FC Omlékované Sojky | 1. | 8:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohouti Bohnice | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:26 | 18 |
2. | BejkBuu FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 77:48 | 15 |
3. | Instinct FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 52:29 | 15 |
4. | Medvědi A | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:35 | 13 |
5. | Pivní pohoda AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:35 | 13 |
6. | Dynamo Warriors FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:24 | 11 |
7. | Netopýr TFC | 11 | 3 | 5 | 3 | 30:32 | 11 |
8. | Omlékované Sojky | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:42 | 11 |
9. | Praga Calcio CC | 11 | 2 | 5 | 4 | 25:27 | 9 |
10. | H.K. 12 | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:44 | 7 |
11. | Real Spořilov | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:55 | 7 |
12. | Pod parou | 11 | 0 | 2 | 9 | 12:53 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 20.3.23 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Traktor Praha VET (VL3A) |
Po 20.3.23 | 20:30 | MOTO4 | Braník City Traktor Praha A (HL7B) |
Pá 14.4.23 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Hajduk Hůrka A (HL3D) |
Pá 14.4.23 | 20:00 | TEMPO | Los Bimbananos Strašný kouře FC (HL6J) |
St 17.5.23 | 18:30 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Absinth (HL3C) |
St 17.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Opatovští kanonýři FC Vošach gang-bang (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartůněk Martin | 9 | 1 |
Boško Adam | 9 | 1 |
Ducháček Michal | 9 | 2 |
Ešner Jan | 6 | 4 |
Krůl Tomáš | 8 | 0 |
Marek Matěj | 6 | 1 |
Mrkvička Tomáš | 11 | 3 |
Orolín Daniel | 2 | 0 |
Panec Josef | 9 | 2 |
Staněk Martin | 11 | 2 |
Verner David | 11 | 7 |
Verner Marek | 11 | 12 |