Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 19:45 | MIKU2 | Suchá dáseň AC Playboy team AC | 11. | 2:4 |
St 14.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Demínka B Suchá dáseň AC | 10. | 8:1 |
St 31.5.23 | 19:15 | HRAB1 | Suchá dáseň AC Senioři Praha B | 9. | 6:0 k. |
St 24.5.23 | 20:30 | STER3 | Tutto bene A Suchá dáseň AC | 8. | 2:2 |
St 17.5.23 | 20:30 | STER2 | Suchá dáseň AC Sváteční mančaft | 7. | 5:2 |
St 3.5.23 | 18:45 | ARIT | Yellow Dildos B Suchá dáseň AC | 6. | 12:2 |
St 26.4.23 | 20:45 | HOSTI | Růžoví delfínci 97,2 Suchá dáseň AC | 5. | 3:8 |
Čt 13.4.23 | 18:00 | SANC1 | Suchá dáseň AC Inter Urus | 4. | 6:0 k. |
St 5.4.23 | 19:15 | STER3 | Forejt FC Suchá dáseň AC | 3. | 3:6 |
St 29.3.23 | 18:00 | STER2 | Suchá dáseň AC Alténa ST | 2. | 2:6 |
St 22.3.23 | 20:45 | TEMPO | Alej FK B Suchá dáseň AC | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demínka B | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:19 | 16 |
2. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:35 | 16 |
3. | Alténa ST | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:28 | 15 |
4. | Inter Urus | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:43 | 15 |
5. | Playboy team AC | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:29 | 14 |
6. | Forejt FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:27 | 11 |
7. | Suchá dáseň AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:46 | 11 |
8. | Yellow Dildos B | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:37 | 9 |
9. | Sváteční mančaft | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:45 | 9 |
10. | Alej FK B | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:55 | 8 |
11. | Senioři Praha B | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:42 | 7 |
12. | Tutto bene A | 11 | 0 | 1 | 10 | 25:62 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 16.4.23 | 16:15 | BECH | Jabadabadoo Prosek Lobotomici (HL8K) |
Ne 16.4.23 | 17:30 | BECH | Blbej a blbější Vozovna Hloubětín A (HL8K) |
Ne 16.4.23 | 18:45 | BECH | FBC KFC HeyMed (HL4F) |
Čt 11.5.23 | 18:15 | BECH | Baletní kroužek Heart Attack (VL4C) |
Čt 11.5.23 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Berušky B (SVL2B) |
Čt 11.5.23 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Team Bambus (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Filous Tomáš | 6 | 0 |
Kešner Adam | 9 | 0 |
Kulich Daniel | 10 | 3 |
Kulich Daniel | 9 | 0 |
Kulich Lukáš | 6 | 2 |
Miškovský Filip | 6 | 6 |
Podolan Zdeněk | 5 | 5 |
Pytl Tomáš | 10 | 1 |
Šašek Martin | 9 | 2 |
Schonpflug Jan | 10 | 0 |
Trop Jiří | 4 | 9 |
Velhuda Milan | 9 | 0 |