Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 18:45 | BECH | Buzuluk Úvaly FC Vozovna Hloubětín A | 11. | 4:3 |
Ne 11.6.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Renewal Jirky Měsíce | 10. | 0:8 |
Ne 4.6.23 | 17:30 | BECH | Phoenix FC Vozovna Hloubětín A | 9. | 5:6 |
Ne 28.5.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Lobotomici | 8. | 1:1 |
Ne 21.5.23 | 17:30 | BECH | Jabadabadoo Prosek Vozovna Hloubětín A | 7. | 0:5 |
Ne 14.5.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Halandovo kladivo FK | 6. | 6:0 k. |
Po 8.5.23 | 17:30 | BECH | Horsis heads Vozovna Hloubětín A | 5. | 3:6 |
Ne 23.4.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Boží bojovníci | 4. | 9:0 |
Ne 16.4.23 | 17:30 | BECH | Blbej a blbější Vozovna Hloubětín A | 3. | 5:6 |
Ne 2.4.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Velká Bučina FK | 2. | 5:10 |
Ne 26.3.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Sudetská blokáda FC | 1. | 10:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renewal Jirky Měsíce | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:19 | 20 |
2. | Blbej a blbější | 11 | 9 | 0 | 2 | 78:35 | 18 |
3. | Velká Bučina FK | 11 | 8 | 1 | 2 | 84:27 | 17 |
4. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:38 | 15 |
5. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:28 | 15 |
6. | Boží bojovníci | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:42 | 12 |
7. | Lobotomici | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:31 | 11 |
8. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:43 | 9 |
9. | Horsis heads | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:62 | 6 |
10. | Phoenix FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:48 | 5 |
11. | Halandovo kladivo FK | 11 | 1 | 0 | 10 | 22:67 | 2 |
12. | Sudetská blokáda FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:89 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 21.3.23 | 18:00 | HRAB2 | Colombia Chlapi FK (HL7F) |
Út 21.3.23 | 19:15 | HRAB2 | UNYP´s Blazers Víťazný február FK (HL6D) |
Pá 21.4.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Máčkaři FK (HL7J) |
Pá 21.4.23 | 18:45 | LITVI | AC Tylen Nulová šance (HL6J) |
Pá 12.5.23 | 18:00 | SANC1 | Černobílý balet ST B JKL (HL8I) |
Pá 12.5.23 | 19:15 | SANC1 | Strašný kouře FC Hells Bells 1.FC (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouchahoua Abdelkarim | 3 | 3 |
Budař František | 2 | 1 |
Horák Kryštof | 7 | 7 |
Kubelka Zbyněk | 9 | 3 |
Ludvík Jaroslav | 7 | 1 |
Mišovic Ján | 8 | 1 |
Nový Zdeněk | 5 | 9 |
Plaček Josef | 10 | 4 |
Růžička Antonín | 9 | 4 |
Shíbal Petr | 5 | 7 |
Steklý Stanislav | 8 | 10 |
Vacek Karel | 5 | 1 |