Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 18:30 | MIKU3 | Phoenix FC Blbej a blbější | 11. | 1:10 |
Ne 11.6.23 | 13:45 | HANSP | Blbej a blbější Lobotomici | 10. | 7:1 |
Ne 4.6.23 | 15:00 | ZAK | Jabadabadoo Prosek Blbej a blbější | 9. | 2:4 |
Ne 28.5.23 | 15:00 | HANSP | Blbej a blbější Halandovo kladivo FK | 8. | 8:3 |
Ne 14.5.23 | 17:45 | LITVI | Blbej a blbější Boží bojovníci | 6. | 4:2 |
Po 8.5.23 | 20:00 | P3 | Blbej a blbější Sudetská blokáda FC | 5. | 12:3 |
Po 1.5.23 | 20:00 | P1 | Horsis heads Blbej a blbější | 7. | 2:7 |
Ne 23.4.23 | 17:45 | METE1 | Velká Bučina FK Blbej a blbější | 4. | 4:6 |
Ne 16.4.23 | 17:30 | BECH | Blbej a blbější Vozovna Hloubětín A | 3. | 5:6 |
Ne 2.4.23 | 12:30 | TEMPO | Buzuluk Úvaly FC Blbej a blbější | 2. | 1:9 |
Ne 26.3.23 | 18:30 | MIKU4 | Blbej a blbější Renewal Jirky Měsíce | 1. | 6:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renewal Jirky Měsíce | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:19 | 20 |
2. | Blbej a blbější | 11 | 9 | 0 | 2 | 78:35 | 18 |
3. | Velká Bučina FK | 11 | 8 | 1 | 2 | 84:27 | 17 |
4. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:38 | 15 |
5. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:28 | 15 |
6. | Boží bojovníci | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:42 | 12 |
7. | Lobotomici | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:31 | 11 |
8. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:43 | 9 |
9. | Horsis heads | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:62 | 6 |
10. | Phoenix FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:48 | 5 |
11. | Halandovo kladivo FK | 11 | 1 | 0 | 10 | 22:67 | 2 |
12. | Sudetská blokáda FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:89 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 15.4.23 | 10:00 | ZAK | Atomový veverky B Adovany FC (HL8J) |
So 15.4.23 | 11:15 | ZAK | Česlo Pornolištičky (HL8J) |
Ne 21.5.23 | 10:00 | STOD | Pacienti FC Pornolištičky (HL8J) |
Ne 21.5.23 | 11:15 | STOD | Deportivo bez Coruna B Sporting Luka (HL6K) |
Čt 29.6.23 | 19:30 | ARIT | Holota FC Orange Predators B (HL5F) |
Čt 29.6.23 | 20:45 | ARIT | Lord Maguire FC FC (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cacák Filip | 10 | 3 |
Dittrich Matyáš | 9 | 5 |
Helus Aleš | 10 | 4 |
Košatka Tomáš | 9 | 13 |
Kučera Patrik | 9 | 2 |
Liška Jakub | 7 | 9 |
Peca Patrik | 8 | 7 |
Rozman Jakub | 7 | 5 |
Šimák Michael | 11 | 7 |
Stránský Michael | 9 | 0 |
Tejkl Matyáš | 10 | 7 |
Wessnitzer Maxmilián | 9 | 16 |