St 19.4.23 18:15 BECH 64! FC Kobylisy A Pivovar Moucha FC   (HL6G)
St 19.4.23 19:30 BECH Restaurace U Pecků B Nalejto 1.FC   (HL3C)
St 19.4.23 20:45 BECH JIP FC SUP Typos Seniors   (SVL3B)
Pá 23.6.23 18:15 HOSTI Akta-Devils of Zderaz Černý koně TMK   (HL4E)
Pá 23.6.23 19:30 HOSTI Šnek FC A Černobílý balet ST B   (HL8I)
Pá 23.6.23 20:45 HOSTI Hells Bells 1.FC Andezit FC   (HL6J)

24. 6. 23 10:00 CZU VaPeTo Sporting Prague United ČZU 11. 3:10 (0:3)
Hezká, dynamická hra hostů, kteří předvedli výbornou spolupráci. A i když se domácí ve druhém poločase dostali ke třem gólovým šancím, na rozjeté hosty to nestačilo. Petr Mládek, Renata Mládková
VaPeTo Sporting Prague United ČZU
Adam Širmar – Václav Bazík, Eduard Benca, Dmytro Ivanykovych, Tomáš Kozák, Vojtěch Pešl, Petr Vostatek vs Jan Nový – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Jan Borák, Daniel Růžička, Radim Tichý, Tomáš Vacek
35. Daniel Růžička
10. 6. 23 08:45 CZU Prague United ČZU Guaraní 10. 3:1 (0:1)
Překvapivé vítězství domácích s ohledem na výboj utkání. Guaraní byli většinu zápasu lepším týmem a vypracovali si více příležitostí. Nakonec rozhodla větší houževnatost domácích a nedůslednost obrany Guaraní. Martin Hošek
Prague United ČZU Guaraní
Jan Nový – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Jan Borák, Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Daniel Růžička, Radim Tichý, Tomáš Vacek vs Wudmir Yudy Rojas Verastegui – Gonzalo A Cortés V., Rodrigo De Campos Ferreira, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Diego Agustin Martin Diaz, Lucas Marcelo Meza Montiel
35., 57. Jan Borák
56. Lukáš Hartmann
21. Alcides Gabriel Grance Valiente
3. 6. 23 08:45 CZU Sokol V.-Notorax B Prague United ČZU 9. 0:6 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Jiří Smetana
Sokol V.-Notorax B Prague United ČZU
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Jan Nový – Antonín Borák, Jan Borák, Roman Hanus, Jaroslav Pylyp, Radim Tichý, Tomáš Vacek
3., 42., 47. Radim Tichý
12., 44. Jan Borák
49. Antonín Borák
27. 5. 23 08:45 ZAK Prague United ČZU Laxní přístup 8. 4:2 (2:1)
Převaha domácích, kteří se ale nadřeli v koncovce. Milan Šebek
Prague United ČZU Laxní přístup
Jan Nový – Antonín Borák, Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jaroslav Pylyp, Daniel Růžička, Radim Tichý, Tomáš Vacek vs Ondřej Zeman – Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Novák, Vojtěch Procházka, David Šátek, Jan Široký
8., 20. Daniel Růžička
31. Jaroslav Pylyp
56. Radim Tichý
3. Pavel Hromádka
36. Jan Široký
20. 5. 23 08:45 CZU Sporting GCL Prague United ČZU 7. 5:4 (5:3)
Zápas plný gólů od obou týmů. Domácí si po hektickém závěru prvního poločasu vybojovali náskok, který udrželi až do konce. Petr Mládek, Renata Mládková
Sporting GCL Prague United ČZU
Matěj Vimr – Milan Badal, Michal Bohatý, Tomáš Dvořáček, Matthias Moder, Matěj Šarboch, Jakub Vojíř vs Tomáš Hájek – Roman Bittner, Roman Hanus, Daniel Růžička, Radim Tichý, Tomáš Vacek
2. Tomáš Dvořáček
5., 26., 29. Matthias Moder
30. Milan Badal
4., 16., 23. Daniel Růžička
44. Radim Tichý
13. 5. 23 08:45 ZAK Prague United ČZU Ross Crock 6. 4:2 (1:2)
Průměrné utkání, ve kterém domácí zvýšeným úsilím otočili v poslední desetiminutovce výsledek. Milan Šebek
Prague United ČZU Ross Crock
Jan Nový – Tomáš Babinec, Jan Borák, Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jaroslav Pylyp, Daniel Růžička, Radim Tichý vs Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Ladislav Kopfstein, Patrik Petr, Jaroslav Plachý, Jan Sočava, Filip Zděnek
13., 50. Daniel Růžička
48. Tomáš Babinec
57. Jaroslav Pylyp
15. Filip Zděnek
16. Jaroslav Gaudek
1. 5. 23 16:15 TEMPO Protector 1320 FC Prague United ČZU 5. 7:2 (2:0)
První půli byli jednoznačně lepší domácí, ve druhé už hosté mleli z posledního. Jednostranný zápas. Martin Jedlička
Protector 1320 FC Prague United ČZU
Petr Kvasňovský – Jan Grus, Michal Hekl, Jan May, Vít Pleskot, Martin Pont, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jiří Schindler, Václav Trneček, Jan Vladyka, Miroslav Vyskočil vs Tomáš Hájek – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Jaroslav Pylyp, Radim Tichý
60. Jaroslav Pylyp
22. 4. 23 08:45 CZU Prague United ČZU Lesy mírného pásu 4. 4:3 (1:3)
Utkání by slušela remíza, ale domácí Borák byl proti. Tomáš Procházka
Prague United ČZU Lesy mírného pásu
Tomáš Hájek – Tomáš Babinec, Roman Bittner, Antonín Borák, Jan Borák, Roman Hanus, Vojtěch Janda, Jaroslav Pylyp, Daniel Růžička, Radim Tichý vs Michal Komárek – Petr Hadraba, Jan Krupanský de Miguel, Jan Kutzendörfer, Matěj Říha, Tomáš Ulrich, Daniel Urban, Tomáš Vagner
18. Roman Bittner
40. Tomáš Babinec
58., 59. Jan Borák
24., 26. Petr Hadraba
30. Jan Krupanský de Miguel
50. Petr Hadraba
16. 4. 23 10:00 ZAK Krabice Prague United ČZU 3. 1:3 (1:1)
Hosté byli efektivnější. Vladimír Kuna
Krabice Prague United ČZU
Marek Fišer – Ondřej Mikšík, Surena Momtahen, Dávid Obr, Erik Spodniak, Ondřej Vlček, Petr Zikmunda vs Jan Nový – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Jan Borák, Roman Hanus, Jan Makal, Jaroslav Pylyp, Radim Tichý
6. Ondřej Mikšík 28. Antonín Borák
52., 54. Jaroslav Pylyp
1. 4. 23 08:45 CZU Prague United ČZU Profesoři 2. 8:2 (5:1)
Prague United byli celý zápas lepším týmem, lépe se rozhodovali a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem. Milan Husák
Prague United ČZU Profesoři
Jan Makal – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Jan Borák, Tomáš Hájek, Roman Hanus, Jaroslav Pylyp, Daniel Růžička, Radim Tichý vs Milan Vojtěch – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Tomáš Semerád
1., 30. Daniel Růžička
11., 21., 26. Radim Tichý
35., 37. Jan Borák
53. Jaroslav Pylyp
17., 42. Jan Brabenec
25. 3. 23 08:45 CZU Prague United ČZU Xichties FC 1. 6:8 (1:4)
Zápas plný gólů, až do posledních minut hraný v plném nasazení. Petr Mládek, Renata Mládková
Prague United ČZU Xichties FC
Lukáš Hartmann – Tomáš Babinec, Antonín Borák, Roman Hanus, Vojtěch Janda, Jan Makal, Daniel Růžička, Radim Tichý vs Josef Kocourek – Martin Bílek, Tomáš Chrudimský, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Martin Klimt, David Kremlík, Roman Pytlíček