Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 24.6.23 | 10:00 | P2 | Sporting GCL Protector 1320 FC | 11. | 1:1 |
Ne 11.6.23 | 15:00 | ZAK | Lesy mírného pásu Sporting GCL | 10. | 1:3 |
Ne 4.6.23 | 13:45 | ZAK | Sporting GCL Krabice | 9. | 4:3 |
So 27.5.23 | 10:00 | ZABEH | Profesoři Sporting GCL | 8. | 7:4 |
So 20.5.23 | 08:45 | CZU | Sporting GCL Prague United ČZU | 7. | 5:4 |
Ne 14.5.23 | 17:30 | P3 | VaPeTo Sporting Sporting GCL | 6. | 2:5 |
Po 1.5.23 | 16:15 | ZAK | Sporting GCL Guaraní | 5. | 5:4 |
Ne 23.4.23 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Sporting GCL | 4. | 1:4 |
Ne 16.4.23 | 15:00 | ZAK | Sporting GCL Laxní přístup | 3. | 2:1 |
Ne 2.4.23 | 15:00 | P3 | Xichties FC Sporting GCL | 2. | 1:7 |
Ne 26.3.23 | 19:45 | MIKU4 | Ross Crock Sporting GCL | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VaPeTo Sporting | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:26 | 17 |
2. | Sporting GCL | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:29 | 17 |
3. | Prague United ČZU | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:34 | 16 |
4. | Ross Crock | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:22 | 15 |
5. | Lesy mírného pásu | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:24 | 13 |
6. | Krabice | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:29 | 11 |
7. | Profesoři | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:35 | 11 |
8. | Protector 1320 FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:36 | 11 |
9. | Guaraní | 11 | 5 | 0 | 6 | 47:29 | 10 |
10. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:45 | 6 |
11. | Xichties FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:49 | 5 |
12. | Laxní přístup | 11 | 0 | 0 | 11 | 12:47 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.5.23 | 18:00 | LITVI | Dehet Old 1.FC SUP Domácí potřeby SUP (SVL3C) |
St 10.5.23 | 19:15 | LITVI | Sananim Legends Demoliční četa VET (VL3C) |
St 17.5.23 | 18:00 | LITVI | Kbelské vosy B Demoliční četa (HL5E) |
St 17.5.23 | 19:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP Garáže Klíčov (SVL3C) |
St 24.5.23 | 18:00 | LITVI | Demoliční četa Shooters Morava FC (HL5E) |
St 24.5.23 | 19:15 | LITVI | J.R.Club VET A Bakera VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Badal Milan | 9 | 4 |
Bárta Dominik | 7 | 5 |
Bohatý Michal | 9 | 0 |
Dvořáček Tomáš | 7 | 4 |
Komín Ondřej | 9 | 0 |
Moder Matthias | 9 | 17 |
Rudinský Matúš | 3 | 0 |
Šarboch Matěj | 8 | 1 |
Vimr Matěj | 11 | 3 |
Vojíř Jakub | 11 | 8 |