Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 18:45 | P3 | Karambola FC Beerchester United | 11. | 2:2 |
Ne 11.6.23 | 17:30 | P2 | Beerchester United Atlanta Žižkov FC | 10. | 3:2 |
Ne 4.6.23 | 18:45 | ZABEH | s.Oliver A Beerchester United | 9. | 2:4 |
Ne 28.5.23 | 17:30 | P1 | Beerchester United Athletico Spořilov | 8. | 6:0 k. |
Ne 21.5.23 | 18:45 | P2 | SoClose United Beerchester United | 7. | 1:3 |
Ne 14.5.23 | 17:30 | P1 | Beerchester United Terron AC Bozi B | 6. | 4:1 |
Po 8.5.23 | 17:30 | P2 | Beerchester United Puk PFC | 5. | 4:5 |
Ne 23.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Beerchester United | 4. | 6:5 |
Ne 16.4.23 | 17:30 | P2 | Beerchester United Květák | 3. | 6:1 |
Ne 2.4.23 | 17:30 | P1 | Pražská Stoka Beerchester United | 2. | 1:1 |
Ne 26.3.23 | 17:30 | P2 | Beerchester United Opat Praha FC | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opat Praha FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 66:32 | 17 |
2. | Beerchester United | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:22 | 16 |
3. | Atlanta Žižkov FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:30 | 13 |
4. | Karambola FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 41:33 | 12 |
5. | Puk PFC | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:43 | 12 |
6. | s.Oliver A | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:39 | 11 |
7. | Pražská Stoka | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:32 | 11 |
8. | Květák | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:40 | 10 |
9. | SoClose United | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:32 | 10 |
10. | Kanálpucers PL | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:43 | 9 |
11. | Terron AC Bozi B | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:39 | 9 |
12. | Athletico Spořilov | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:56 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 24.3.23 | 18:45 | TEMPO | Los Bimbananos Past FC (HL6J) |
Pá 24.3.23 | 20:00 | TEMPO | Enchillada Hells Bells 1.FC (HL6J) |
Út 2.5.23 | 19:15 | MOTO1 | El Barto Víťazný február FK (HL6D) |
Út 2.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Strašnická SK B RAF Jinonice (HL8C) |
Po 22.5.23 | 19:30 | STOD | Harum Praha Notorlet Stodůlky (HL6A) |
Po 22.5.23 | 20:45 | STOD | Praetorians FC B Sanitka AS (HL6A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čanecký Miroslav | 11 | 5 |
Ernest Filip | 11 | 2 |
Horký Michal | 5 | 3 |
Nesveda Zdeněk | 10 | 0 |
Pavlíček Štěpán | 11 | 1 |
Pokorný Martin | 10 | 11 |
Sklenařík Robert | 8 | 0 |
Štěpánek Pavel | 9 | 8 |
Vávra Michal | 11 | 5 |
Vítek Petr | 10 | 1 |