12. Athletico Spořilov 11 1 0 10 18:56 2

Út 28.3.23 18:15 ARIT AGČV UVL Pražačka ultraseniors A   (UVL1A)
Út 28.3.23 19:30 ARIT Masokombinát Kerata Chíjos   (HL7D)
Út 28.3.23 20:45 ARIT Pfefrs FC Real TIDE XXL   (HL3B)
Čt 20.4.23 18:15 ARIT J.R.Club B Dynamo R.U.M. B   (HL6E)
Čt 20.4.23 19:30 ARIT Pyjavíce FK Torpédo Řepy   (HL7I)
Čt 20.4.23 20:45 ARIT Tamu Pua 1.FC VET SKVS VET   (VL3D)

25. 6. 23 18:45 DEKAN Pražská Stoka Květák 11. 2:1 (2:0)
Květáci byli minimálně ze začátku zápasu aktivnější, ale proti chytré obraně a skvělému gólmanovi domácích se dokázali gólově prosadit až v samém závěru. Pavel Potměšil
Pražská Stoka Květák
Matouš Novák – Jiří Chládek, Petr Holý, Petr Josefus, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Alžběta Nováková, Jaroslav Vrkoč vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák
16., 25. Petr Josefus 59. Vít Havel
4. 6. 23 16:15 DEKAN Karambola FC Květák 9. 6:7 (2:4)
V prvním poločase hezká, rychlá hra od obou týmů s mnoha gólovými šancemi. Hosté svůj náskok v druhém poločase udrželi. Jakub Plechšmíd
Karambola FC Květák
Hoang Diep Nguyen – Le Hoang Cao, Vu Hai Dinh, Tu Anh Lang, Xuan Hai Le, Dinh Hoang Nguyen, Nam Vuong Nguyen, Duc Phong Ta, Hai Hoang Van, Nhu Trieu Vu, Nhu Vinh Vu vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Michal Sitár, Petr Solil
37., 45. Radek Láska
28. 5. 23 16:15 DEKAN Květák Atlanta Žižkov FC 8. 9:2 (3:0)
Skvělý výkon domácích podpořil vynikající výkon brankáře. Blahout
Květák Atlanta Žižkov FC
Dan Videka – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil vs Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Matěj Voženílek, Roman Voženílek
6., 40., 47., 55., 56. Radek Láska
21. Jakub Kolín
30. Michal Sitár
35., 57. Vít Havel
45. Lukáš Kubín
57. Matěj Voženílek
21. 5. 23 18:45 ZABEH s.Oliver A Květák 7. 4:0 (1:0)
Domácí se ujali vedení v první půli. Pak v druhé půli to dlouho vypadalo na těsné vítězství, ale ke konci se prosadili a využili své příležitosti. Jozef Šarlina
s.Oliver A Květák
Patrik Böhm – Petr Horák, Josef Janota, Martin Klouda, Václav Paveza, Zdeněk Slanina, Martin Valenta, Jan Vomáčka vs Jan Tesař – Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Michal Sitár, Petr Solil, Dan Videka, Jakub Zálešák
17. Petr Horák
53., 60. Zdeněk Slanina
57. Jan Vomáčka
14. 5. 23 16:15 DEKAN Květák Athletico Spořilov 6. 5:1 (2:0)
Herně celkem vyrovnaný zápas. Důraz v zakončení ale přinesl výhru domácím. Pavel Potměšil
Květák Athletico Spořilov
Dan Videka – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Martin Šabat – Jiří Bareš, Andrej Hronec, Antonín Kec, Vojtěch Kec, Dominik Prokop, Zdeněk Šabat, Marek Tulka
9. Radek Láska
21. Michal Sitár
34. Vít Havel
36. Petr Solil
38. Jan Tesař
50. Zdeněk Šabat
8. 5. 23 18:45 P1 SoClose United Květák 5. 4:2 (1:2)
Velice vyrovnané utkání, domácí ale nakonec v závěru dokázali překlopit vítězství na svou stanu. Kamil Kohout, Matyáš Mužík
SoClose United Květák
Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Marek Husník, Alexej Petrišče, Michal Simonics, Jan Vejvoda vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák
10. Petr Chudomel
38., 60. Jan Alaxin
59. Michal Simonics
15., 18. Jakub Kolín
1. 5. 23 17:30 DEKAN Květák Opat Praha FC 10. 2:9 (2:4)
Jednoznačné utkání, bohužel pro domácí - věk nezastavíš. Blahout
Květák Opat Praha FC
Štěpán Havel – Vít Havel, Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Michal Sitár, Jan Tesař vs Filip Koklar – Pavel Bočinský, Jiří Chlum, Jakub Hutr, Jakub Mareš, Jakub Matys, Jakub Novotný, Michal Patka, Martin Pleva, Tomáš Ridval, Michal Štěpáník