Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 19:30 | DEKAN | Veeam Senioři Praha A | 11. | 2:4 |
Po 12.6.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Special Ones | 10. | 0:6 |
Po 5.6.23 | 18:00 | HRAB1 | Reborn FC Senioři Praha A | 9. | 5:4 |
Po 29.5.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Prokaryota FZ | 8. | 3:2 |
Po 22.5.23 | 18:00 | HRAB1 | Guláš FC Senioři Praha A | 7. | 7:4 |
Po 15.5.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Červený vrch | 6. | 5:3 |
Po 24.4.23 | 18:00 | HRAB1 | Canary FC Senioři Praha A | 5. | 2:3 |
Po 17.4.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Prague St. Gentlemen | 4. | 1:1 |
St 12.4.23 | 18:00 | HRAB2 | Pražská legie 2000 Senioři Praha A | 3. | 7:3 |
Po 27.3.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Gekad | 2. | 11:1 |
Po 20.3.23 | 18:00 | HRAB1 | Senioři Praha A Yakuza | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Special Ones | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:15 | 20 |
2. | Pražská legie 2000 | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:22 | 19 |
3. | Guláš FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:35 | 14 |
4. | Prokaryota FZ | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:29 | 13 |
5. | Veeam | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:24 | 12 |
6. | Senioři Praha A | 11 | 5 | 2 | 4 | 40:38 | 12 |
7. | Reborn FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:42 | 11 |
8. | Yakuza | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:30 | 9 |
9. | Červený vrch | 11 | 3 | 2 | 6 | 39:47 | 8 |
10. | Gekad | 11 | 4 | 0 | 7 | 22:57 | 8 |
11. | Prague St. Gentlemen | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:42 | 6 |
12. | Canary FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 14:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 14.5.23 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Halandovo kladivo FK (HL8K) |
Ne 14.5.23 | 18:45 | BECH | Tropa de Elite Callida CS (HL4F) |
Ne 14.5.23 | 20:00 | BECH | Běchovice VET PORK´s-Calvados (VL3D) |
Čt 1.6.23 | 18:15 | BECH | Měcholupská střeva Blaničtí junáčci (HL8H) |
Čt 1.6.23 | 19:30 | BECH | Vystřelený střely Pyjavíce FK (HL7I) |
Čt 1.6.23 | 20:45 | BECH | Hertha ZMZ VET STG Milovice (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bajer Miroslav | 8 | 6 |
Dejmek Antonín | 6 | 5 |
Holubec Lukáš | 11 | 1 |
Kňap Roman | 11 | 5 |
Pekárek Petr | 10 | 2 |
Plaček Václav | 7 | 2 |
Plecitý Stanislav | 8 | 0 |
Šimek David | 4 | 2 |
Slezák Jaroslav | 8 | 3 |
Suchý Ondřej | 10 | 12 |