Tomáš Vaňásek – Filip Brůček, Marek Brůček, David Gajer, Jan Neubauer, Michal Trusina vs Bedřich Bílka – Filip Hladík, Michal Hladík, Jiří Kožela, Václav Křivák, Milan Svoboda
5. 6. 23 18:00 SANC1 Hell Avalanche Kaizer chiefs FC 10. 1:3 (1:1)
Hosté byli aktivnější a zaslouženě zvítězili. Tomáš Procházka
Marcel Moravec – Ondřej Fabián, David Hladík, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Jan Urban vs Tomáš Vaňásek – Matěj Dyškant, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Dominik Van
20. David Hladík 13. Jakub Švimberský
43. Dominik Šubrt
53. Dominik Van
29. 5. 23 18:00 STER2 Kaizer chiefs FC Hamburk VP 9. 2:3 (2:0)
Domácí vedli o půli 2:0, ale došel jim bez střídání dech a hosté zápas otočili na 2:3. Martin Hošek
Kaizer chiefs FC Hamburk VP
David Gajer – Filip Adámek, Filip Brůček, Matěj Dyškant, Jan Neubauer, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Vostarek vs Martin Hubáček – René Bílek, Jozef Kopernický, Matěj Liberda, Jakub Suda, Daniel Svoboda, Zoran Žlof
23. OG
29. Dominik Šubrt
40. René Bílek
42., 56. Daniel Svoboda
11. Daniel Svoboda
22. 5. 23 18:00 STER2 Fugas CF B Kaizer chiefs FC 8. 6:4 (2:0)
Pěkné, na branky bohaté utkání. Vyhráli domácí. Michal Koiš
Fugas CF B Kaizer chiefs FC
Lukáš Burian – Michal Bučko, Josef Cipra, Jakub Hnízdil, Jan Kron, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek vs David Gajer – Marek Brůček, Matěj Dyškant, Martin Koubek, Jan Neubauer, Antonín Tlustý, Michal Trusina, Tomáš Vaňásek
53. Antonín Tlustý
15. 5. 23 18:00 MALES Kaizer chiefs FC Těžká demence 7. 2:2 (1:1)
Poklidné utkání, spravedlivá remíza. Blahoslav Bureš
Kaizer chiefs FC Těžká demence
David Gajer – Filip Adámek, Filip Brůček, Matěj Dyškant, Martin Koubek, Filip Láznik, Jan Neubauer, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Tomáš Vaňásek vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Jaroslav Jachnik, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Kudláček, Karel Táborský, Ondřej Vokurka
29. Jan Neubauer
34. Matěj Dyškant
12. Ondřej Vokurka
33. Pavel Korček
9. 5. 23 20:45 BECH Ruchadlo Praha FC Kaizer chiefs FC 6. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde domácí byli produktivnější a tím získali vítězství na svou stranu. Marek Prosický
Ruchadlo Praha FC Kaizer chiefs FC
Nikola Duričič – Daniel Andrle, Viktor Czerný, Jan Hudák, Jakub Janoušek, Lukáš Janoušek, Vít Sztogrýn, Matěj Vodička, Karolína Vošická, Martin Wolf vs David Gajer – Filip Brůček, Matěj Dyškant, Jan Neubauer, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Tomáš Vaňásek
23., 43. Lukáš Janoušek
60. Jakub Janoušek
18. Michal Trusina
4. 5. 23 20:45 CESMI Kaizer chiefs FC Smarty FC 5. 0:8 (0:3)
V prvním poločase vyrovnané utkání s mírnou převahou Smartyho, kterému se podařilo vstřelit branky. Ve druhém poločase hosté kontrolovali hru a zaslouženě vyhráli. Milan Husák
Kaizer chiefs FC Smarty FC
Tomáš Vaňásek – Marek Brůček, Matěj Dyškant, David Gajer, Jan Neubauer, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Michal Vostarek vs Patrik Zemjanek – Filip Chlaň, Lukáš Hemerle, Jan Horák, Petr Kratochvíl, Jan Novotný, David Šimák, Filip Syrový, Ondřej Vrána
10., 52. Ondřej Vrána
21., 58., 60. Jan Novotný
25., 59. Filip Chlaň
41. Petr Kratochvíl
17. 4. 23 20:30 SANC1 Patočkova brána FC Kaizer chiefs FC 4. 1:2 (0:2)
Domácí nastolili šílené tempo, ale selhali v koncovce, takže těsně zvítězili hosté. Michal Košťál
Patočkova brána FC Kaizer chiefs FC
Vojtěch Klusák – Jakub Barinka, Jakub Bernat, Jan Dedek, Vojtěch Horáček, Šimon Knotek, Martin Kropáček, Petr Nemanský, František Novotný, Vojtěch Novotný, Petr Šimáček, Jakub Šváb, Kryštof Vejmola, Ondřej Zlesák vs Tomáš Vaňásek – Filip Brůček, Marek Brůček, Matěj Dyškant, David Gajer, Martin Koubek, Filip Láznik, Jan Neubauer, Stanislav Špírek, Martin Suchý, Michal Trusina, Michal Vostarek
31. Jakub Šváb 9. Matěj Dyškant
22. Michal Trusina
11. 4. 23 20:30 STER2 Kaizer chiefs FC Nottoric Forest 3. 2:6 (1:3)
Rozhodly povedené standardní situace hostů. Tomáš Procházka
Kaizer chiefs FC Nottoric Forest
Tomáš Vaňásek – Marek Brůček, Matěj Dyškant, David Gajer, Martin Koubek, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Michal Vostarek vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner, Karel Zoubek
11., 41. Marek Brůček 2. Tomáš Jelínek ml.
4. Petr Svoboda
26. Vladimír Verner
39., 55. Michal Polák
54. Josef Slánský
27. 3. 23 18:00 STER2 LHC Kaizer chiefs FC 2. 4:3 (1:2)
Hosté vedli deset minut před koncem 3:1, přesto nemají ani bod. Miroslav Paleček
LHC Kaizer chiefs FC
Jakub Štellner – Jakub Drápalík, Matyáš Hlaváček, Ondřej Kvasnička, Matyáš Med, Ondřej Podliska, Antonín Roštík, Šimon Svatek, Jakub Šviga vs Tomáš Vaňásek – Filip Adámek, Marek Brůček, Matěj Dyškant, David Gajer, Martin Koubek, Dominik Šubrt, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Michal Vostarek
24., 56. Ondřej Kvasnička
50. Jakub Drápalík
55. Matyáš Hlaváček
14., 26., 45. Matěj Dyškant
20. 3. 23 18:00 STER3 Kaizer chiefs FC Kliďas FC 1. 0:2 (0:1)
Bojovné utkání, které se přelévalo z jedné strany na druhou. Rozhodla výborná produktivita hostů. Michal Koiš
Kaizer chiefs FC Kliďas FC
Tomáš Vaňásek – Filip Adámek, Filip Brůček, Marek Brůček, Matěj Dyškant, David Gajer, Martin Koubek, Filip Láznik, Jan Neubauer, Jakub Švimberský, Michal Trusina, Michal Vostarek vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Michal Heisig, Lukáš Lališ, Petr Pechar, Tomáš Plašil, David Šalda, Pavol Sivý, Avetis Švamberk, Ondřej Viche