Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.23 | 19:00 | P3 | Tycho de Brahe SUP Veget FC SUP | 11. | 5:2 |
Čt 8.6.23 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Super Naděje A | 10. | 3:3 |
Čt 1.6.23 | 20:15 | P2 | PFC Kodymka SUP A Veget FC SUP | 9. | 2:2 |
Čt 25.5.23 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Lomíci | 8. | 1:1 |
Čt 18.5.23 | 20:15 | P1 | Kbelák FC SUP Veget FC SUP | 7. | 6:0 |
Čt 11.5.23 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Křídla Ďáblic SUP | 6. | 1:1 |
Čt 27.4.23 | 20:15 | P1 | Berušky B Veget FC SUP | 5. | 2:1 |
Čt 20.4.23 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Stará Garda SUP | 4. | 5:2 |
Čt 13.4.23 | 20:15 | P2 | Lucián FC SUP Veget FC SUP | 3. | 1:3 |
Čt 30.3.23 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Sen ČM PG supervet | 2. | 1:1 |
Čt 23.3.23 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP VSK MFF UK Praha SUP | 1. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Super Naděje A | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:19 | 17 |
2. | Sen ČM PG supervet | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:25 | 15 |
3. | Lomíci | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:22 | 15 |
4. | VSK MFF UK Praha SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:36 | 15 |
5. | Stará Garda SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:32 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:41 | 12 |
7. | Křídla Ďáblic SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:49 | 10 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:40 | 9 |
9. | Veget FC SUP | 11 | 2 | 5 | 4 | 20:31 | 9 |
10. | Lucián FC SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:42 | 6 |
11. | Berušky B | 11 | 3 | 0 | 8 | 35:54 | 6 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 31:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 5.6.23 | 18:00 | KORAB | Sean team VET VSK MFF UK Praha VET A (VL2A) |
Po 5.6.23 | 19:15 | KORAB | Červený vrch Prague St. Gentlemen (HL8A) |
Po 5.6.23 | 20:30 | KORAB | Tatarský biftek VET Zlatý krysy FC (VL3A) |
Ne 25.6.23 | 17:30 | P3 | Hajduk Hůrka A Hustec (HL3D) |
Ne 25.6.23 | 18:45 | P3 | Karambola FC Beerchester United (HL7L) |
Ne 25.6.23 | 20:00 | P3 | Drsný šrouby Plameňáci 1.FC A (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brandejs Michal | 6 | 0 |
Chromek Ján | 9 | 1 |
Dzvoník Ján | 10 | 1 |
Henzl Michal | 6 | 1 |
Holub Jiří | 2 | 0 |
Horký Martin | 9 | 5 |
Kočí Vladislav | 5 | 1 |
Krejčík Stanislav | 4 | 5 |
Kühn Antonín | 11 | 1 |
Kulhánek Karel | 11 | 0 |
Malíř Stanislav | 3 | 0 |
Tvrdík Pavel | 4 | 0 |
Udatný Ctirad | 2 | 0 |
Valta Pavel | 10 | 3 |
Vodehnal Václav | 4 | 2 |