Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 19:30 | HOSTI | Plameňáci 1.FC VET Pirelli VET | 11. | 10:4 |
Út 6.6.23 | 19:15 | STER1 | Estudiantes VET B Plameňáci 1.FC VET | 10. | 0:4 |
Út 30.5.23 | 20:30 | MALES | Plameňáci 1.FC VET PFC Kodymka | 9. | 3:4 |
Út 23.5.23 | 20:45 | DEKAN | Křídla Ďáblic VET A Plameňáci 1.FC VET | 8. | 1:5 |
Ne 21.5.23 | 18:45 | HANSP | Plameňáci 1.FC VET Sokol Suchdol TJ VET | 7. | 3:3 |
Ne 14.5.23 | 18:45 | TEMPO | SS Hábula Plameňáci 1.FC VET | 6. | 2:8 |
Út 25.4.23 | 19:15 | STER1 | Plameňáci 1.FC VET J.R.Club VET A | 5. | 5:1 |
Út 18.4.23 | 19:15 | STER1 | Hosthunters VET B Plameňáci 1.FC VET | 4. | 8:2 |
Út 11.4.23 | 19:15 | STER1 | Plameňáci 1.FC VET Bakera VET | 3. | 4:1 |
Út 28.3.23 | 19:15 | STER1 | Bajern Měšičáci Plameňáci 1.FC VET | 2. | 0:5 |
Út 21.3.23 | 19:15 | STER1 | Plameňáci 1.FC VET Bratři v triku VET | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hosthunters VET B | 11 | 11 | 0 | 0 | 73:17 | 22 |
2. | Plameňáci 1.FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:24 | 17 |
3. | Sokol Suchdol TJ VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 16 |
4. | J.R.Club VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:28 | 15 |
5. | PFC Kodymka | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:31 | 14 |
6. | Bakera VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:34 | 13 |
7. | Bajern Měšičáci | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:34 | 11 |
8. | Estudiantes VET B | 11 | 4 | 0 | 7 | 20:31 | 8 |
9. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:48 | 7 |
10. | Bratři v triku VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:45 | 4 |
11. | SS Hábula | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:70 | 4 |
12. | Pirelli VET | 11 | 0 | 1 | 10 | 22:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.4.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Purple Team AFK (HL3A) |
Po 3.4.23 | 19:30 | CESMI | Gambrinus VH Farkáň 92 1.FC (HL7A) |
Po 3.4.23 | 20:45 | CESMI | Integrita Jinonice Zmaštěný stroje SC (HL7A) |
Po 22.5.23 | 18:00 | KORAB | Yellow Dildos A Purple Team AFK (HL3A) |
Po 22.5.23 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Yakuza (HL8A) |
Po 22.5.23 | 20:30 | KORAB | Nemesis VET Zlatý krysy FC (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dajčar Lukáš | 11 | 16 |
Flekač Jiří | 11 | 6 |
Jun Michal | 5 | 1 |
Kadleček David | 11 | 1 |
Kalabus Petr | 7 | 0 |
Kechner Jan | 10 | 4 |
Mihalík Martin | 11 | 16 |
Štefan Václav | 10 | 1 |
Syrový Milan | 10 | 5 |
Zazadzi Jiří | 11 | 4 |
Zelenák Richard | 10 | 0 |