Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 20:30 | MOTO4 | Brosway Team VET Indiana Team VET | 11. | 1:2 |
Čt 15.6.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Blizzard ZM VET | 10. | 4:3 |
Čt 8.6.23 | 19:15 | MOTO1 | Benda 1964 OFC VET Indiana Team VET | 9. | 3:0 |
Čt 25.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Viktoria Bítovská VET A | 8. | 2:2 |
Čt 11.5.23 | 20:30 | SCBEC | Jetoma FC Indiana Team VET | 7. | 2:3 |
Čt 4.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Hojivý typy | 6. | 0:6 k. |
Čt 20.4.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Klamovská skvadra VET A | 5. | 2:4 |
St 12.4.23 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Indiana Team VET | 4. | 4:3 |
Čt 6.4.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Vršáci VET | 3. | 8:3 |
St 29.3.23 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Indiana Team VET | 2. | 4:6 |
Čt 23.3.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Metro AFK VET | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klamovská skvadra VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
2. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:20 | 15 |
3. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:27 | 15 |
4. | Hojivý typy | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:24 | 14 |
5. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 43:40 | 13 |
6. | Indiana Team VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:36 | 11 |
7. | Metro AFK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:40 | 11 |
8. | Vršáci VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:39 | 9 |
9. | Brosway Team VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:42 | 8 |
10. | Jetoma FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:47 | 8 |
11. | Blizzard ZM VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:47 | 6 |
12. | Bronx KKK VET B | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:46 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.4.23 | 18:15 | PLAM | Kvantanámo Deportivo bez Coruna A (HL4A) |
Po 3.4.23 | 19:30 | PLAM | Komety FC A Typos FC (HL2A) |
St 26.4.23 | 18:00 | HRAB3 | Periferie United STS Chvojkovice - Brod (HL4B) |
St 26.4.23 | 19:15 | HRAB3 | Inter Ohradní Tatra 04 (HL2A) |
St 31.5.23 | 18:00 | HRAB3 | Tralalalala Kelímci 3.FC (HL6F) |
St 31.5.23 | 19:15 | HRAB3 | Endoprotéza RP U Zábranských (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Petr | 10 | 4 |
Chudoba Petr | 9 | 5 |
Krčílek Jaroslav | 3 | 2 |
Litera Martin | 6 | 0 |
Neumar Ladislav | 10 | 8 |
Novák Tomáš | 6 | 0 |
Plemeník Karel | 9 | 0 |
Volf Jiří | 10 | 2 |
Volf Martin | 9 | 6 |
Zach Jiří | 8 | 5 |