Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 20:15 | P3 | Viktoria Bítovská VET A Klamovská skvadra VET A | 11. | 0:4 |
Čt 15.6.23 | 20:30 | SCBEC | Jetoma FC Viktoria Bítovská VET A | 10. | 6:4 |
Čt 8.6.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Hojivý typy | 9. | 7:1 |
Čt 25.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Indiana Team VET Viktoria Bítovská VET A | 8. | 2:2 |
Čt 11.5.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Žalud United 1.PC VET | 7. | 5:2 |
St 3.5.23 | 18:15 | DEKAN | Vršáci VET Viktoria Bítovská VET A | 6. | 3:0 |
Čt 20.4.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Bronx KKK VET B | 5. | 5:2 |
Čt 13.4.23 | 19:00 | P1 | Metro AFK VET Viktoria Bítovská VET A | 4. | 2:5 |
Čt 6.4.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Brosway Team VET | 3. | 4:3 |
Čt 30.3.23 | 19:00 | P1 | Blizzard ZM VET Viktoria Bítovská VET A | 2. | 1:5 |
Čt 23.3.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Benda 1964 OFC VET | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klamovská skvadra VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
2. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:20 | 15 |
3. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:27 | 15 |
4. | Hojivý typy | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:24 | 14 |
5. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 43:40 | 13 |
6. | Indiana Team VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:36 | 11 |
7. | Metro AFK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:40 | 11 |
8. | Vršáci VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:39 | 9 |
9. | Brosway Team VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:42 | 8 |
10. | Jetoma FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:47 | 8 |
11. | Blizzard ZM VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:47 | 6 |
12. | Bronx KKK VET B | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:46 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 19.5.23 | 18:15 | HOSTI | Nulová šance Strašný kouře FC (HL6J) |
Pá 19.5.23 | 19:30 | HOSTI | Postupická veterans TJ InBev Tigers (HL7J) |
Pá 19.5.23 | 20:45 | HOSTI | Ňiňos F.C. Černobílý balet ST B (HL8I) |
Pá 9.6.23 | 18:15 | HOSTI | Masařky z horní dolní Postupická veterans TJ (HL7J) |
Pá 9.6.23 | 19:30 | HOSTI | Brazzers Praha FC A Akta-Devils of Zderaz (HL4E) |
Pá 9.6.23 | 20:45 | HOSTI | Heliport SK Real Prd (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bátrla Dalibor | 7 | 2 |
Bjaček Jiří | 11 | 0 |
Černoch Michal | 8 | 0 |
Daniž Ján | 11 | 0 |
Hlubuček Robert | 1 | 1 |
Kejzlar Milan | 6 | 2 |
Lengyel Martin | 8 | 7 |
Novotný Jan | 10 | 3 |
Peklanský Lubomír | 7 | 7 |
Petříček Jan | 9 | 4 |
Rajčan Tomáš | 3 | 1 |
Štofej Pavol | 9 | 8 |
Troják Jakub | 6 | 0 |
Želechovský Petr | 7 | 5 |