Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 19:30 | HOSTI | Plameňáci 1.FC VET Pirelli VET | 11. | 10:4 |
Čt 8.6.23 | 19:15 | HRAB2 | Pirelli VET J.R.Club VET A | 10. | 2:7 |
Út 30.5.23 | 18:00 | KORAB | Estudiantes VET B Pirelli VET | 9. | 3:1 |
Čt 25.5.23 | 19:45 | MIKU4 | Pirelli VET Hosthunters VET B | 8. | 3:14 |
Út 16.5.23 | 19:15 | HRAB1 | PFC Kodymka Pirelli VET | 7. | 5:2 |
Čt 11.5.23 | 19:15 | HRAB3 | Pirelli VET Bakera VET | 6. | 3:5 |
Út 25.4.23 | 20:45 | DEKAN | Křídla Ďáblic VET A Pirelli VET | 5. | 2:1 |
Čt 20.4.23 | 19:15 | HRAB2 | Pirelli VET Bajern Měšičáci | 4. | 1:3 |
Ne 16.4.23 | 16:15 | HANSP | Sokol Suchdol TJ VET Pirelli VET | 3. | 3:3 |
Čt 30.3.23 | 19:15 | HRAB2 | Pirelli VET Bratři v triku VET | 2. | 1:3 |
Ne 26.3.23 | 20:00 | TEMPO | SS Hábula Pirelli VET | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hosthunters VET B | 11 | 11 | 0 | 0 | 73:17 | 22 |
2. | Plameňáci 1.FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:24 | 17 |
3. | Sokol Suchdol TJ VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 16 |
4. | J.R.Club VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:28 | 15 |
5. | PFC Kodymka | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:31 | 14 |
6. | Bakera VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:34 | 13 |
7. | Bajern Měšičáci | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:34 | 11 |
8. | Estudiantes VET B | 11 | 4 | 0 | 7 | 20:31 | 8 |
9. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:48 | 7 |
10. | Bratři v triku VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:45 | 4 |
11. | SS Hábula | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:70 | 4 |
12. | Pirelli VET | 11 | 0 | 1 | 10 | 22:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 2.4.23 | 18:30 | MIKU2 | My Améby AFC B (HL8L) |
Ne 2.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Laxní přístup Ross Crock (HL7K) |
St 7.6.23 | 19:00 | ZABEH | Executors United F.C.K. (HL7F) |
St 7.6.23 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Legion Aliena A (HL2B) |
Čt 29.6.23 | 19:15 | SANC1 | Kříženeček plus Malostranský SK (VL2B) |
Čt 29.6.23 | 20:30 | SANC1 | Měcholupská střeva FC 1869 (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Babič Vladimír | 11 | 7 |
Berka Tomáš | 10 | 1 |
Blín Jaromír | 8 | 0 |
Culek David | 5 | 2 |
Jirsa František | 8 | 1 |
Kučera František | 8 | 4 |
Medřický Robert | 4 | 1 |
Petroš Ondřej | 10 | 2 |
Šetina Marek | 8 | 2 |
Svitáček Martin | 7 | 1 |