Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.23 | 19:30 | LITVI | Bratři v triku VET Estudiantes VET B | 11. | 1:2 |
Út 30.5.23 | 20:45 | DEKAN | Bratři v triku VET Křídla Ďáblic VET A | 9. | 2:5 |
Ne 28.5.23 | 16:15 | HANSP | Sokol Suchdol TJ VET Bratři v triku VET | 8. | 7:1 |
Ne 21.5.23 | 13:45 | TEMPO | Bratři v triku VET SS Hábula | 7. | 8:3 |
Čt 11.5.23 | 18:00 | HANSP | J.R.Club VET A Bratři v triku VET | 6. | 5:1 |
Út 2.5.23 | 19:15 | HRAB3 | PFC Kodymka Bratři v triku VET | 10. | 4:3 |
Čt 27.4.23 | 19:15 | MOTO1 | Bratři v triku VET Hosthunters VET B | 5. | 1:6 |
St 19.4.23 | 18:00 | KORAB | Bakera VET Bratři v triku VET | 4. | 4:3 |
Čt 13.4.23 | 19:15 | HANSP | Bratři v triku VET Bajern Měšičáci | 3. | 2:3 |
Čt 30.3.23 | 19:15 | HRAB2 | Pirelli VET Bratři v triku VET | 2. | 1:3 |
Út 21.3.23 | 19:15 | STER1 | Plameňáci 1.FC VET Bratři v triku VET | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hosthunters VET B | 11 | 11 | 0 | 0 | 73:17 | 22 |
2. | Plameňáci 1.FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:24 | 17 |
3. | Sokol Suchdol TJ VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 16 |
4. | J.R.Club VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:28 | 15 |
5. | PFC Kodymka | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:31 | 14 |
6. | Bakera VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:34 | 13 |
7. | Bajern Měšičáci | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:34 | 11 |
8. | Estudiantes VET B | 11 | 4 | 0 | 7 | 20:31 | 8 |
9. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:48 | 7 |
10. | Bratři v triku VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:45 | 4 |
11. | SS Hábula | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:70 | 4 |
12. | Pirelli VET | 11 | 0 | 1 | 10 | 22:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 18.4.23 | 18:00 | HRAB2 | Trigonum Anale FC Sjetý Gumy (HL7B) |
Út 18.4.23 | 19:15 | HRAB2 | The Hamptons Dynamit Vršovice (HL5C) |
Út 16.5.23 | 19:00 | P1 | Palouk SK Fénix SC (HL5D) |
Út 16.5.23 | 20:15 | P1 | Medvědi B Kužely Kublov FK (HL6C) |
Po 12.6.23 | 19:15 | STER3 | England United FC Penál AFK (HL7A) |
Po 12.6.23 | 20:30 | STER3 | Klub odložených mužů Le Jardin (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Pavel | 7 | 3 |
Bocek Michal | 11 | 4 |
Boháček Martin | 9 | 3 |
Hladík Michal | 8 | 2 |
Kastner Miroslav | 11 | 0 |
Rychetský Pavel | 6 | 9 |
Šátek Petr | 11 | 1 |
Sochor Vojtěch | 9 | 1 |
Svátek Pavel | 7 | 0 |
Vajda Ondrej | 3 | 0 |