Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 20:30 | MALES | Double United Eukaryota 2.LKW VET | 11. | 2:3 |
Po 12.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bílý lev CF VET | 10. | 2:4 |
Po 5.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Exact old boys Eukaryota 2.LKW VET | 9. | 2:4 |
Po 29.5.23 | 18:30 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Vyprahlo FC VET | 8. | 4:7 |
Po 22.5.23 | 18:30 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Touš KK | 7. | 8:2 |
Po 15.5.23 | 20:15 | ZABEH | Green Shock FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 6. | 1:3 |
Po 24.4.23 | 18:30 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Legends are back | 5. | 5:2 |
Út 18.4.23 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 4. | 6:0 k. |
Po 3.4.23 | 18:30 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Kojots United VET | 3. | 3:7 |
Po 27.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Junior Motol VET Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 3:2 |
Po 20.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET La Kosa Nostra 2023 | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kojots United VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 66:29 | 20 |
2. | Petřiny 09 FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:21 | 18 |
3. | Legends are back | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:29 | 15 |
4. | Junior Motol VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:44 | 15 |
5. | Vyprahlo FC VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:38 | 12 |
6. | Double United | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:42 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:41 | 11 |
8. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:39 | 10 |
9. | La Kosa Nostra 2023 | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:31 | 9 |
10. | Green Shock FC VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:44 | 4 |
11. | Exact old boys | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:57 | 4 |
12. | Touš KK | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:63 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 18.5.23 | 19:30 | CESMI | Ginga FC Aperittivo.cz (HL7H) |
Čt 18.5.23 | 20:45 | CESMI | Lord Maguire Panteři Buštěhrad (HL8H) |
Út 6.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Defect Praha Notorkros FK (HL4C) |
Út 6.6.23 | 19:45 | MIKU2 | Javorák plus Endoprotéza (SVL2A) |
St 28.6.23 | 18:30 | MIKU1 | Nebeský bastardi Opatovští kanonýři FC (HL5E) |
St 28.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Flamengo CR VET Ferri FC VET (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
De Blasio Roberto | 3 | 2 |
Eberle Tomáš | 10 | 2 |
Jančok Miroslav | 7 | 1 |
Kawalec Jiří | 3 | 0 |
Konůpka Petr | 5 | 4 |
Mach Ondřej | 10 | 8 |
Pešek Michal | 9 | 3 |
Pick Milan | 6 | 0 |
Ševčík Lukáš | 4 | 3 |
Soška Martin | 6 | 4 |
Vodička Filip | 10 | 3 |
Vrbovský Martin | 10 | 3 |