Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 20:30 | SANC1 | Bílý lev CF VET Vyprahlo FC VET | 11. | 4:2 |
Po 12.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bílý lev CF VET | 10. | 2:4 |
Po 5.6.23 | 20:15 | ZABEH | Bílý lev CF VET Green Shock FC VET | 9. | 3:3 |
Po 29.5.23 | 18:15 | HOSTI | Legends are back Bílý lev CF VET | 8. | 7:5 |
Út 23.5.23 | 19:30 | HANSP | Bílý lev CF VET Petřiny 09 FC VET | 7. | 1:6 |
Út 16.5.23 | 19:15 | SCBEC | Kojots United VET Bílý lev CF VET | 6. | 3:2 |
St 26.4.23 | 19:00 | ZABEH | Bílý lev CF VET Junior Motol VET | 5. | 1:7 |
Po 17.4.23 | 18:00 | HRAB2 | La Kosa Nostra 2023 Bílý lev CF VET | 4. | 2:3 |
St 5.4.23 | 18:00 | SANC1 | Bílý lev CF VET Double United | 3. | 2:5 |
St 29.3.23 | 20:30 | SANC1 | Touš KK Bílý lev CF VET | 2. | 2:9 |
St 22.3.23 | 19:30 | PRKOP | Exact old boys Bílý lev CF VET | 1. | 2:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kojots United VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 66:29 | 20 |
2. | Petřiny 09 FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:21 | 18 |
3. | Legends are back | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:29 | 15 |
4. | Junior Motol VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:44 | 15 |
5. | Vyprahlo FC VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:38 | 12 |
6. | Double United | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:42 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:41 | 11 |
8. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:39 | 10 |
9. | La Kosa Nostra 2023 | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:31 | 9 |
10. | Green Shock FC VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:44 | 4 |
11. | Exact old boys | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:57 | 4 |
12. | Touš KK | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:63 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 18:00 | STER1 | Strašnická SK B Greenhorns FC (HL8C) |
Út 11.4.23 | 19:15 | STER1 | Plameňáci 1.FC VET Bakera VET (VL3B) |
Út 11.4.23 | 20:30 | STER1 | Fugas CF B Ruchadlo Praha FC (HL8B) |
St 21.6.23 | 18:00 | STER2 | Czech Inn Hotels Unreal Students FC (HL4D) |
St 21.6.23 | 19:15 | STER2 | Warrior MAC Youngsters FC A (HL2B) |
St 21.6.23 | 20:30 | STER2 | Ramutant CF Prase FC (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Barták Jan | 6 | 3 |
Dobrý Tomáš | 11 | 1 |
Dvořák Petr | 9 | 6 |
Hudeček Josef | 11 | 8 |
Mašita Martin | 5 | 1 |
Merkulov Vladimir | 11 | 7 |
Rajchart Miroslav | 8 | 8 |
Šašek Ladislav | 10 | 6 |
Slováček Jakub | 6 | 1 |
Štička Jiří | 2 | 0 |
Žoha Michal | 9 | 1 |