Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 20:45 | TEMPO | La Kosa Nostra 2023 Green Shock FC VET | 11. | 6:1 |
Po 12.6.23 | 18:15 | HOSTI | Legends are back La Kosa Nostra 2023 | 10. | 2:2 |
Út 6.6.23 | 19:30 | HANSP | La Kosa Nostra 2023 Petřiny 09 FC VET | 9. | 1:5 |
Po 29.5.23 | 20:45 | DEKAN | Kojots United VET La Kosa Nostra 2023 | 8. | 7:2 |
Po 22.5.23 | 18:15 | CESMI | La Kosa Nostra 2023 Junior Motol VET | 7. | 2:4 |
Po 15.5.23 | 20:30 | MOTO4 | Touš KK La Kosa Nostra 2023 | 6. | 0:7 |
Po 24.4.23 | 20:45 | STOD | Double United La Kosa Nostra 2023 | 5. | 5:3 |
Po 17.4.23 | 18:00 | HRAB2 | La Kosa Nostra 2023 Bílý lev CF VET | 4. | 2:3 |
Po 3.4.23 | 20:30 | MOTO4 | Exact old boys La Kosa Nostra 2023 | 3. | 0:4 |
Po 27.3.23 | 17:45 | ZABEH | La Kosa Nostra 2023 Vyprahlo FC VET | 2. | 2:4 |
Po 20.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET La Kosa Nostra 2023 | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kojots United VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 66:29 | 20 |
2. | Petřiny 09 FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:21 | 18 |
3. | Legends are back | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:29 | 15 |
4. | Junior Motol VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:44 | 15 |
5. | Vyprahlo FC VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:38 | 12 |
6. | Double United | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:42 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:41 | 11 |
8. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:39 | 10 |
9. | La Kosa Nostra 2023 | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:31 | 9 |
10. | Green Shock FC VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:44 | 4 |
11. | Exact old boys | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:57 | 4 |
12. | Touš KK | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:63 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 18.4.23 | 19:15 | SANC2 | Prastará dáma Kulva PVC (HL6C) |
Út 18.4.23 | 20:30 | SANC2 | Balbín FC Houbařův Ráj (HL8G) |
Út 16.5.23 | 18:00 | HRAB3 | Red Leads Prastará dáma (HL6C) |
Út 16.5.23 | 19:15 | HRAB3 | Jedna noha netleská UNYP´s Blazers (HL6D) |
Čt 29.6.23 | 19:00 | P2 | Deportivo Estudiantil FC A WRP (HL5F) |
Čt 29.6.23 | 20:15 | P2 | Rychlí banáni Blaničtí junáčci (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berni Federico | 10 | 9 |
Dědič Tomáš | 8 | 4 |
Hrdý Lukáš | 11 | 1 |
Iliev Tsvetelin | 9 | 6 |
Nettl Jakub | 4 | 2 |
Pohl Jakub | 8 | 0 |
Pokorný Tomáš | 1 | 0 |
Sobotka Martin | 10 | 4 |
Tuček Martin | 9 | 0 |
Vašíček Jan | 10 | 3 |
Vyskočil David | 6 | 4 |