Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.23 | 20:30 | KORAB | Junior Motol VET Legends are back | 11. | 5:4 |
Út 13.6.23 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC VET Junior Motol VET | 10. | 4:1 |
Út 6.6.23 | 19:30 | PRKOP | Junior Motol VET Kojots United VET | 9. | 4:10 |
St 31.5.23 | 18:15 | CESMI | Touš KK Junior Motol VET | 8. | 3:4 |
Po 22.5.23 | 18:15 | CESMI | La Kosa Nostra 2023 Junior Motol VET | 7. | 2:4 |
St 17.5.23 | 18:15 | CESMI | Junior Motol VET Double United | 6. | 3:3 |
St 26.4.23 | 19:00 | ZABEH | Bílý lev CF VET Junior Motol VET | 5. | 1:7 |
St 19.4.23 | 20:45 | CESMI | Junior Motol VET Exact old boys | 4. | 6:2 |
Po 3.4.23 | 17:45 | ZABEH | Vyprahlo FC VET Junior Motol VET | 3. | 10:3 |
Po 27.3.23 | 18:30 | MIKU3 | Junior Motol VET Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 3:2 |
Po 20.3.23 | 20:15 | ZABEH | Green Shock FC VET Junior Motol VET | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kojots United VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 66:29 | 20 |
2. | Petřiny 09 FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:21 | 18 |
3. | Legends are back | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:29 | 15 |
4. | Junior Motol VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:44 | 15 |
5. | Vyprahlo FC VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:38 | 12 |
6. | Double United | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:42 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:41 | 11 |
8. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:39 | 10 |
9. | La Kosa Nostra 2023 | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:31 | 9 |
10. | Green Shock FC VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:44 | 4 |
11. | Exact old boys | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:57 | 4 |
12. | Touš KK | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:63 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 18:15 | HOSTI | Quattro Formaggi Juventus Pivus (HL8G) |
Čt 30.3.23 | 19:30 | HOSTI | Hertha ZMZ VET Gaučáci FC (VL2B) |
Čt 30.3.23 | 20:45 | HOSTI | Kehar club VET The Penguins 6:5 XXL (VL2B) |
Út 11.4.23 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC UVL Podolka FC UVL (UVL2B) |
Út 11.4.23 | 19:30 | HOSTI | Kerata Chíjos Pohoda FC B (HL7D) |
Út 11.4.23 | 20:45 | HOSTI | Frankie Kehar club VET (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoníček Petr | 3 | 0 |
Behina Daniel | 8 | 4 |
Bičík David | 1 | 1 |
Hartman Zdeněk | 2 | 0 |
Holub Jan | 2 | 1 |
Hora David | 5 | 1 |
Josef Petr | 10 | 6 |
Kracík Miloš | 7 | 7 |
Maixner Kamil | 7 | 4 |
Marek Ludvík | 11 | 9 |
Mojžiš Juraj | 2 | 1 |
Nejedlo Petr | 9 | 2 |
Plíva Petr | 4 | 3 |
Zuzák Radek | 9 | 4 |