Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.23 | 20:45 | DEKAN | Bronx KKK VET B Vršáci VET | 11. | 0:0 |
St 14.6.23 | 17:00 | DEKAN | Klamovská skvadra VET A Bronx KKK VET B | 10. | 0:0 |
St 7.6.23 | 19:30 | DEKAN | Metro AFK VET Bronx KKK VET B | 9. | 2:2 |
St 24.5.23 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Brosway Team VET | 8. | 4:10 |
St 10.5.23 | 17:00 | DEKAN | Blizzard ZM VET Bronx KKK VET B | 7. | 5:4 |
St 3.5.23 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Benda 1964 OFC VET | 6. | 1:3 |
Čt 20.4.23 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Bronx KKK VET B | 5. | 5:2 |
St 12.4.23 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Jetoma FC | 4. | 6:0 k. |
Čt 6.4.23 | 20:30 | MOTO1 | Hojivý typy Bronx KKK VET B | 3. | 6:0 k. |
St 29.3.23 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Indiana Team VET | 2. | 4:6 |
St 22.3.23 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Bronx KKK VET B | 1. | 9:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klamovská skvadra VET A | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
2. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:20 | 15 |
3. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:27 | 15 |
4. | Hojivý typy | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:24 | 14 |
5. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 43:40 | 13 |
6. | Indiana Team VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:36 | 11 |
7. | Metro AFK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:40 | 11 |
8. | Vršáci VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:39 | 9 |
9. | Brosway Team VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:42 | 8 |
10. | Jetoma FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:47 | 8 |
11. | Blizzard ZM VET | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:47 | 6 |
12. | Bronx KKK VET B | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:46 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 18.4.23 | 18:30 | MIKU3 | Kehar club VET Dirty Boys VET (VL2B) |
Út 18.4.23 | 19:45 | MIKU3 | Speciál Bráník A Inter Ohradní (HL2A) |
Po 15.5.23 | 19:00 | P2 | Speciál Bráník A Tatra 04 (HL2A) |
Po 15.5.23 | 20:15 | P2 | Lokál United Pražští lvi (HL6B) |
Po 12.6.23 | 18:30 | MIKU3 | Žvahov UVL Cormoran FC UVL (UVL2A) |
Po 12.6.23 | 19:45 | MIKU3 | Ugandská ťava VET Nemesis VET (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ctibor Petr | 4 | 1 |
Mach Aleš | 8 | 0 |
Mathouchanh David | 8 | 2 |
Nykl Martin | 6 | 2 |
Orálek Pavel | 6 | 0 |
Pernický Aleš | 6 | 0 |
Suchánek Miloslav | 6 | 2 |
Toporčák Marcel | 7 | 6 |
Václavík Martin | 5 | 4 |
Viklický Vladimír | 9 | 1 |